7League Boot vs. Skyrunner

V čem se liší skákací boty značek Skyrunner a 7LeagueBoot si shrneme v následujícím článku.

Skyrunner a 7LeagueBoot pro dospělé

Skyrunner VS. 7LeagueBoot

 Dospělé skákací boty Skyrunner nemají tak kvalitní pružiny jako 7LeagueBoot a celková kvalita zpracování poněkud pokulhává. Na první pohled si jistě každý všimne rozdílných vázání obou značek. Skyrunner nabízejí archaický kolenní oblouk, který lze pouze nastavit do určité výšky. Šířka nebo předsunutí vázání zde možná není. 7LeagueBoot nabízí tento oblouk pouze v základní variantě. Připlatit si však můžete za vázání Viper, inspirované komfortním vázáním Calf-Cuff. Toto vázání je nastavitelné ve všech směrech. Při použití Viperu se tlak vázání 7LeagueBoots rozkládá na mnohem větší ploše.

Dolní vázání Skyrunnerů má tendenci k rozepínání. 7LeagueBoot má i tuto část řešenu mnohem lépe a poctivé přezky snowboardového typu drží nohu pevně upnutou po celou dobu skákání.

Skyrunner a 7LeagueBoot pro děti

Dětské Skyrunner VS. Dětské 7League Boots

Mezi těmito dětskými modely je také značný rozdíl. Pružina 7LeagueBoots pracuje o něco efektivněji a vázání pevně zafixuje i tenkou dětskou nohu.
Na skákacích botách 7LeagueBoot děti skáčí dokonce i salta.

Jaké skákací boty | 7LeagueBoot na splátky | Skákací boty Videa | Poweriser vs. Skyrunner

Často hledané: skyrunner, worker kids, Skyrunners dětské, dětské klokaní boty, PowerStrider vs. Skyrunner, sedmimílové boty dětské

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info