Skákací boty Skyrunner

V poslední době jste se nás hodně ptali, proč na HOPsej.cz nenabízíme také skákací boty Skyrunner a Worker. Jelikož se jedná o zajímavé téma, věnujeme mu tento článek.


Skákací boty Skyrunner Skyrunner nabízí dospělé i dětské skákací boty. U obou modelů byl kladen velký důraz zejména na cenu. Tato skutečnost se projevila zejména na použitých materiálech. Pomineme-li pružinu, která vykazuje o něco menší životnost, než dražší značkové skákací boty, nelze si nevšimnout zejména chatrného vázání.

Vázání Skyrunner

Uchycení holeně je řešeno systémem, který se používal u prototypu skákacích bot v roce 1999. Jedná se o takzvaný kolenní oblouk. Některé značky ho ještě používají, ale kvůli jeho nepohodlnosti a nemožnosti nastavení na šířku nohy se přechází na takzvaný Calf-Cuff. Kolenní oblouk působí na malou plochu nohy a je potřeba ho vycpávat.

Skyrunner pro děti Uchycení spodní části nohy (u dětských skyrunners i horní vázání) je u skákacích bot Skyrunner řešeno velice levně, a to pomocí textilních pásků. Na tom by nebylo nic špatného. I Poweriser přešel od přezek k textilnímu vázání. Skyrunners však mají vázání příliš tenké a pásky se tedy více zařezávají do nohy. Hlavní nevýhodou je však skutečnost, že vzhledem ke konstrukci má vázání tendenci se v průběhu skákání povolovat. Přitom důvěra ve vázání je při powerbockingu velice důležitá.

Alternativy Skyrunner

Z výše uvedeného je vidět, proč na HOPsej.cz skákací boty Skyrunner nenabízíme. Například u dětských Skyrunner si stačí připlatit pouhých 500,- Kč a máte skákací boty PowerStrider s poctivým vázáním. Pokud to vaše dítko myslí se skákáním opravdu vážně, doporučujeme Poweriser pro děti. Jedná se o světovou top kvalitu.

 

Dětské Kangoo Jumps  PowerStrider pro děti  Dětské Poweriser 
     
Klokaní boty pro děti Skákací boty pro děti Dětské skákací boty
      3 120,- Kč       3 490,- Kč        5 400,- Kč

Jaké skákací boty | Poweriser na splátky | Skákací boty Videa | Poweriser vs. Skyrunner

Často u nás hledáte: Skyrunner dětské, dětské klokaní boty, Poweriser pro děti, sedmimílové boty dětské, skyrunner, worker kids

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info