Skákací boty Skyrunner

V poslední době jste se nás hodně ptali, proč na HOPsej.cz nenabízíme také skákací boty Skyrunner a Worker. Jelikož se jedná o zajímavé téma, věnujeme mu tento článek.


Skákací boty Skyrunner Skyrunner nabízí dospělé i dětské skákací boty. U obou modelů byl kladen velký důraz zejména na cenu. Tato skutečnost se projevila zejména na použitých materiálech. Pomineme-li pružinu, která vykazuje o něco menší životnost, než dražší značkové skákací boty, nelze si nevšimnout zejména chatrného vázání.

Vázání Skyrunner

Uchycení holeně je řešeno systémem, který se používal u prototypu skákacích bot v roce 1999. Jedná se o takzvaný kolenní oblouk. Některé značky ho ještě používají, ale kvůli jeho nepohodlnosti a nemožnosti nastavení na šířku nohy se přechází na takzvaný Calf-Cuff. Kolenní oblouk působí na malou plochu nohy a je potřeba ho vycpávat.

Skyrunner pro děti Uchycení spodní části nohy (u dětských skyrunners i horní vázání) je u skákacích bot Skyrunner řešeno velice levně, a to pomocí textilních pásků. Na tom by nebylo nic špatného. I Poweriser přešel od přezek k textilnímu vázání. Skyrunners však mají vázání příliš tenké a pásky se tedy více zařezávají do nohy. Hlavní nevýhodou je však skutečnost, že vzhledem ke konstrukci má vázání tendenci se v průběhu skákání povolovat. Přitom důvěra ve vázání je při powerbockingu velice důležitá.

Alternativy Skyrunner

Z výše uvedeného je vidět, proč na HOPsej.cz skákací boty Skyrunner nenabízíme. Například u dětských Skyrunner si stačí připlatit pouhých 500,- Kč a máte skákací boty PowerStrider s poctivým vázáním. Pokud to vaše dítko myslí se skákáním opravdu vážně, doporučujeme Poweriser pro děti. Jedná se o světovou top kvalitu.

 

Dětské Kangoo Jumps  PowerStrider pro děti  Dětské Poweriser 
     
Klokaní boty pro děti Skákací boty pro děti Dětské skákací boty
      3 120,- Kč       3 490,- Kč        5 400,- Kč

Jaké skákací boty | Poweriser na splátky | Skákací boty Videa | Poweriser vs. Skyrunner

Často u nás hledáte: Skyrunner dětské, dětské klokaní boty, Poweriser pro děti, sedmimílové boty dětské, skyrunner, worker kids

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info