Skákací boty

Ke všem skákacím botám instruktážní DVD zdarma! Reportáž o skákacích botách- triky i zajímavé informace

O skákacích botách

Pružinové skákací „sedmimílové“ boty jsou revolucí ve světě sportu. Skákací boty  prokazatelně zlepšují držení těla. Zábavnou a netradiční formou si pak zlepšíte kondici a procvičíte celé tělo. Adrenalinoví nadšenci využívají skákací boty ke skákání extrémních triků a salt. Ostatní si powerbocking oblíbí pro jeho komplexnost. Na rozdíl od trampolíny si na skákacích botách můžete užívat volnosti a běhat/skákat, kde se vám zachce.

Značky skákacích bot

Náš e-shop nabízel dlouhou dobu mnoho různých značek skákacích bot. Po 10 letech jsme se rozhodli začít vyrábět své vlastní skákací boty, které budou splňovat naše představy a které můžeme neustále vylepšovat. Výsledkem je česká značka A-Jump. Tyto boty jsou nejlehčí na trhu, pohodlnější a hlavně zůstanou tiché i po letech skákání. Nevznikne zde žádná vůle v ložiscích.

Pokud nevíte, zda vás powerbocking nadchne, a chcete prostě vyzkoušet něco nového, máme pro vás vždy i levnější variantu skákacích bot. Nově u nás pořídíte skákací boty na splátky.

Výběr skákacích bot

S výběrem vám rádi poradíme. Zdarma nás můžete navštívit na pražském tréninku, případně zkusíme poradit kontakt na skokany ve vašem okolí.

Kde skákací boty vyzkoušet

Nákup skákacích bot není rozhodně levná záležitost, a proto se vyplatí si je nejdříve vyzkoušet formou zapůjčení s instruktorem. K dispozici je vám naše půjčovna skákacích bot v Praze.

Předchůdce skákacích bot

Homer simpson

Skákací chůdy s pružinou

Zajímavé je, že skoro v každém kraji říkají skákacím botám jinak. Zde je pár variant označení: pružinové boty, sedmimílové boty, skákací boty, klokaní boty, boty s pružinou, powerisery, skákací péra, powery, skákací chůdy, nebo jednoduše skákačky.
Ať už zde hledáte sedmimílové boty, skákací chůdy, nebo klokaní boty, vezte, že jste u nás správně a neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info