Slevy

1) Sleva za výši nákupu

Z každého nákupu přes náš e-shop se Vám okamžitě vypočítá v "košíku" příslušná sleva za daný nákup dle jeho výše:

  • nákup nad 500,- sleva 3%
  • nákup nad 6 000,- sleva 6%
  • nákup nad 15 000,- sleva 9%

U produktů označených:
"Na tento produkt nelze uplatnit další slevu (slevu dle výše nákupu)"
nemůže být již uplatněna sleva za výši nákupu a to z důvodu buď totáního výprodeje v maximální slevě, nebo se jedná o produkty, kde již nemáme pro poskytování této slevy prostor (toto se vztahuje pouze na kompletní kola a rámy od WeThePeople, Federal, Subrosa, United). U těchto produktů však Sleva pro registrované zákazníky, kterou jste získali svými nákupy pod Vaší registrací stále platí.

2) Sleva pro registrované zákazníky

Další sleva pro naše zákazníky, která se sčítá se slevou za výši nákupu. Jedná se o 3 cenové hladiny které zákazník získává dle výše součtu všech svých rádně vyzvedlých objednávek. Po přihlášení se u všech výrobků zobrazují ceny po příslušné slevě a je zde i daná sleva vyčíslena. Můžete tak dosáhnout slevy celkem až 15%.

  • při nákupu nad 1 500,- slevová kategorie (1) - minimálně -2%
  • při nákupu nad 25 000.- slevová kategorie (2) - minimálně -4%
  • při nákupu nad 35 000,- slevová kategorie (3) - minimálně -6%

3) Věrnostní sleva na skákací boty

Pro zákazníky, kteří již u nás v minulosti skákací boty zakoupili, poskytujeme věrnostní slevu na koupi dalších poweriserů. Stačí prokázat např. účtenkou, nebo záručním listem (popr. dle databaze objednavek z e-shopu) koupi poweriserů u nás a získáte slevu 10% na další botky. Tato sleva se nesčítá se slevou za výši nákupu a při objednávce přes e-shop je třeba do poznánky uvést:: chci uplatnit slevu 10% na další powerisery.

Tyto uvedené slevy platí pouze pro zákazníky, kteří si objednávky z našeho e-shopu řádně vyzvedávají.
Tyto uvedené slevy se nesčítají s jinými slevami jako jsou např: slevový kupon z časopisů. Výše slevy se počítá z částek s DPH. Vyhrazujeme si právo měnit slevové kategorie.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info