Něco málo o HOPsej.cz

E-shop HOPsej.cz si ve svých počátcích kladl za cíl nabízet kvalitní skákací boty za rozumnou cenu a dostávat powerbocking mezi lidi podobně, jako je tomu u kolečkových bruslí. Postupem času se však sortiment rozšířil i o další netradiční sportovní pomůcky. Mimo obchodní činnosti nabízíme také služby půjčovny a zajišťování doprovodného programu na firemní i sportovní akce.

Hlavním heslem obchodu HOPsej.cz je "Náš zákazník, náš pán". Proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme mu vycházet maximáně vstříc.

Odborné poradenství

Jelikož si uvědomujeme, že investice do skákacích bot a dalších nabízených sportovních potřeb je poměrně zásadním rozhodnutím, v HOPsej.cz nabízíme odbornou pomoc při výběru nejvhodnějších skákacích bot pro konkrétního člověka. Bereme v úvahu účel pořízení, finanční situaci zákazníka a samozřejmě jeho fyzické proporce.
Proto v případě pochybností neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme.

Lekce zdarma

Pokud u nás zakoupíte libovolné "sedmimílové" skákací boty, máte nárok na úvodní lekci s instruktorem zdarma. Lektor vám poradí, jak skákací boty správně seřídit a na co si dát při skákání pozor. Nárok na lekci lze uplatnit kdykoliv do 3 měsíců od zakoupení bot. Samozřejmě, že se seřízením bot a technikou skákání vám rádi poradíme i kdykoliv po uplynutí této doby.

Osobní odběr zboží

Mnoho lidí preferuje osobní odběr zboží na prodejně. Proto nabízíme tuto možnost i našim zákazníkům. Při osobním předání v Praze je samozřejmostí popis správného seřízení skákacích bot a v případě zájmu také základní kurz skákání. Na osobní návštěvě v Praze je potřeba se předem domluvit. Osobní odběr zboží na partnerské pobočce nabízíme také v Brně, Ostravě, Hradci Králové a v Bratislave

Zboží na Slovensko

Zboží zasíláme také na Slovensko a to se zvýhodněným poštovným přes Slovenskou poštu. Dobírku slovenští zákazníci platí v eurech, dle aktuálního kurzu.

Doporučujeme eShop HOPsaj.sk, který má ceny přímo v EUR. Logo HOPsaj.sk - skákacie topánky

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info