Filter

Délka:

Šířka:

Využití:

Standardní slackline

8 items

Objevte úžasný svět balancování na lajně. Slackline vás chytne a nepustí. Klasická slackline není tak pružná jako trickline, ale zato jsou tyto lajny vyráběny ve vetších délkách a bezpečně zvládnou obyčejnou chůzi po laně i parádní triky. Standardní slackline dozajista osloví začátečníky i pokročilé slacklinery. Nebojte se začít se slackliningem. Rozkoukat se můžete třeba v naší půjčovně, díky které si lze provazochodectví bez problému vyzkoušet na vlastní kůži.

Slackline s nižší pružností a širokým popruhem je ideální lajnou pro dětské chodce. Jedná se o skvělý dárek nebo atrakci na každou dětskou párty. Nejen děti si na této slackline zábavnou formou zlepší držení těla, rovnováhu a koordinaci pohybů. Slackline dobře poslouží také jako zábavný trénink celého těla pro všechny věkové kategorie.

Pokud potřebujete poradit třeba jak vybrat slackline, jsme tady pro vás.

tab1
Read more

Best-selling

  Filter
  View:

  Privacy preferences
  We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

  Privacy declaration

  Show details
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Login