Filter

Délka:

Šířka:

Využití:

Longline

3 items

Své začátky se slacklinem už máte dávno za sebou? Tak vyzkoušejte novou výzvu, kterou přináší kategorie longline. Longline jsou extra dlouhé lajny, které přesahují délku 30 m a najdete mezi nimi i opravdová monstra pro slackline fajnšmekry. Takové lajny zkrotí jen odvážný a zkušený slackliner. Objevte teprve tu pravou dobrodružnou chůzi po laně. 

Dlouhé lajny se chovají úplně jinak než ty krátké. Na koncích jsou jako zábradlí a uprostřed jako žvýkačka. Postavit se na ně vyžaduje značnou dávku odvahy a chůze se musí také přizpůsobit. Odvážlivcům se ale po jejich zdolání odvděčí fantastickým pocitem tzv. za všechny peníze. Nikdy ovšem nepodceňujte přípravu a hlavně kvalitní vybavení! 

Pokud potřebujete poradit, jsme tady pro vás. 

tab1
Read more

Best-selling

  Filter
  View:

  Privacy preferences
  We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

  Privacy declaration

  Show details
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Login