Filter

Klokaní boty Aerower

10 items

Tak jsme se dočkali a konečně vám přinášíme kvalitněšjší evropskou alternativu k oblíbeným klokaním botám Kangoo Jumps. Španělská značka Aerower nabízí mnoho výhod:

 • Přesnější volba hmotnosti skokana
 • Pohodlnější vnitřní botička
 • Delší životnost

K čemu jsou klokaní boty Aerower dobré?

 • Díky mírné nestabilitě posilujete i při pouhé chůzi střed těla a spalujete rychleji kalorie
 • Tlumí nárazy při běhu až o 80%, takže jsou vhodné k rehabilitaci pro sportovce po zranění, ale také pro lidi s nadváhou
 • Na klokaních botách můžete běhat po asfaltu i po trávě
 • Zacvičte si Kangoorobik, Jumple, nebo Kangoo Jumping doma před televizí, nebo v některém z progresivních fitness center...

Pro skokany od 20 do 220 Kg

Klokaní boty Aerower na rozdíl od starších Kangoo Jumps nabízejí jeden model pro všechny váhové a výkonnostní kategorie. Mohou si to dovolit díky propracovanějšímu systému nastavení hmotnosti skokana. 

Zvolte si přesně svoji velikost boty, následně zvolte svoji hmotnost a my vám pošleme kombinaci bot s pružinami přesně podle vašich potřeb.

Skákání baví malé děti, muže i ženy.

Děti prostě řádí venku s kamarády, muži chodí častěji běhat po cyklostezkách a do přírody, no a ženy často preferují jumping ve fitku, nebo podle YouTube.

Řeší bolest kolen při běhu

Pociťujete bolest kolen při běhu z kopce, do kopce, nebo třeba jen pobolívání z vnější/ vnitřní strany? Pak rozhodně vyzkoušejte klokabí boty Aerower, které tlumí nárazy až o 80%. Bolest kolene, způsobenou povolenými vazy mohou tyto odpružené boty skvěle vyřešit. 

Úplně původně byly klokabí boty vyvinuty pro sportovce po zranění, aby se mohli v rámci rehabilitace dříve zapojit do tréninku. Není tedy divu, že mnoho našich zákazníků, které při běhu bolí kolena, se díky Aerower a Kangoo Jumps mohli opět vrátit k pravidelnému běhání bez bolesti...

Read more

Best-selling

  Filter
  View:

  Privacy preferences
  We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

  Privacy declaration

  Show details
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Login