Jak se naučit na skákacích botách

Jak se naučit na skákacích botách

Podobně jako na lyžích nebo bruslích, i na skákacích botách je dobré využít úvodní lekce s instruktorem. Vše se naučíte mnohem rychleji a vyhnete se nevhodné technice skákání. Pokud však jste na skákacích botách poprvé sami, držte se následujících bodů:

Chůze

Na skákacích botách se nedá stát na místě => musíte stále přešlapovat Zvedejte nohy výše, než normálně, abyste nezakopli Nekoukejte pod sebe, ale před sebe Držte se vzpřímeně a nepředklánějte se

Skákání

Při skákání nejprve skákejte z jedné nohy na druhou. Je dobré, aby vás při tom někdo držel. Skákejte do rovné nohy – váha je více na patách, než při normální chůzi Při snožmém skákání opět myslete na zpevněná záda a rovné bohy při odrazu Čím více času na skákacích botách strávíte, tím přirozeněji se na nich dokážete pohybovat. Spočátku bude pro vás powerbocking hodně náročný, ovšem postupným tréninkem se vaše výdrž zlepší. Při skákání nezapomínejte na chrániče. Zejména chrániče zápěstí a kolen jsou k nezaplacení. Při rychlém běhu nebo složitějších skocích nezapomínejte ani na helmu.

Ať již se rozhodnete pro skákací boty Poweriser, 7LeagueBoots nebo Powerstrider, můžete využít nabídky úvodní lekce od instruktora z HOPsej.cz ZDARMA. Pokud jste spíše typ samouka, pomůže vám instruktážní DVD, které od nás při nákupu dostanete jako dárek.

Další články: Jaké skákací boty | Video

Skákací boty Poweriser

0 položek

TYTO SKÁKACÍ BOTY SE JIŽ NEVYRÁBĚJÍ :-(

Značkové skákací boty Poweriser představují ideální poměr cena/ výkon. Kvalitní provedení konstrukce Vám zaručí maximální bezpečnost. Na rozdíl od levnějších značek zde nehrozí zlomení pružiny. 

Maximální bezpečí zajišťuje také pohodlné vázání. Speciální suché zipy jsou mnohem pohodlnější a trvanlivější, než plastové přezky.

Poweriser detailně

Celý článek o Poweriser   Reportáž TV Nova   Seriál o skákacích botách

Čtěte více

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info