Vystoupení na ples

Městské plesy i maturáky

Členové našeho týmu obsazují pravidelně první místa mistrovství ČR. Rádi Vám zajistíme představení v rozmezí 5 až 20 minut.

Show přizpůsobíme libovolnému tématu plesu. Prohlédněte si naše nejčastější kostýmy na skákací boty.

 

Futuristická show TRONi:

Podrobná nabídka vystoupení na ples

Nezávazná poptávka

Proč zvolit naše vystoupení na ples

Maturáky, městské, sportovní ale také firemní plesy navštěvujeme jako účinkující již od roku 2007. Máme tedy za sebou již stovky vystoupení a půlnočních překvapení.

Jaké je vaše téma plesu?

Nemáme rádi monotonnost a stereotyp. Rádi vymyslíme vystoupení na míru tak, aby dokonale zapadlo do tématu vašeho plesu. Máme za sebou bezpočet show i na ta nejšílenější témata:

Jaká je cena vystoupení na ples?

Cena za vystoupení v průběhu večera i cena za půlnoční překvapení je stejná. Záleží na náročnosti kostýmu a počtu účinkujících. Začíná na 5.000,- Kč a nejnáročnější show na ples se mohou pohybovat v desetitisících korun.

Jako jediný tým ve střední Evropě nabízíme i plnohodnotnou show s jediným skokanem. Menší akce s nižším rozpočtem tak nemusí platit za 3 nebo 4 skokany. Díky mnohaletým zkušenostem je i sólo show plná napětí a adrenalinu. Uvidíte v ní přeskoy dobrovolníků a akrobaci na zemi i ve vzduchu.

 

Kde vystupujeme?

Jelikož máme zkušenosti s vystoupeními po celém světě, včetně Indie, žádné české město pro nás není problém ;-) Vyplňte formulář výše a nechte si zaslat nezávaznou kalkulaci včetně dopravy.

Půlnočko a vystoupení na ples jsme předvedli v mnoha městech po celé ČR: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Kladno, Most, Jihlava, Teplice, Děčn, Karlovy Vary, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Tábor, Milevsko, Cheb, Příbram, Kolín, Písek: To je jen výběr měst, ve kterých jsme měli tu čest, předvézt naši show na skákacích botách. Okořeňte i svůj maturiťák (maturák) půlnoční show na skákacích botách. Jaké boty na ples? Jedině ty skákací :-)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info