Sled Dogs Špindlerův mlýn

Ve Špindlu půjčuje sněžné brusle Sled Dogs Špindlerova bouda. si můžete sněžné brusle Sled Dogs za mrazivého počasí vyzkoušet přímo na místní mírné sjezdovce Obří sud Javorník.

Pokud jsou teploty nad nulou, nebo pokud míříte s partou do jiného areálu, využijte možnosti zapůjčení na více dní.

Pamatujte, že pokud se vám Sled Dogs zalíbí, proplatíme vám až 100% půjčovného formou slevy při nákupu v našem e-shopu. Pro více informací si vyžádejte informační letáček u obsluhy půjčovny.

Abyste si jízdu užili na maximum, přečtěte si článek Jak jezdit na Sled Dogs.

 

Dětem lyžičky, sobě Sled Dogy

Pokud plánujete učit své malé dítě lyžovat, určitě si ve Špindlerově Boudě půjčte Sled Dogs. Budete mnohem obratnější a snadno ke spadnuvšímu dítku vyběhnete i 20 metrů bez větší námahy...

KAM VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ

Špindlerův Mlýn je rájem lyžařů i Sleddogistů. Jediná sjezdovka, ve které na nás občas frflají je Hromovka. Pokud se jí vyhnete, stále na stejný skipas můžete brázdit spoustu jiných okolních sjezdovek...

 

Doporučení: Pokud jdete Sled Dogs vyzkoušet poprvé, doražte na sjezdovku brzy ráno. Na upravené sjezdovce se vše naučíte mnohem snáze a rychleji. S přibývajícími zkušenostmi pro vás nebudou problémem ani odpolední muldy a prašan:

Další půjčovny 

 

 

  

 

Sled Dogs skates

16 položek

Sled Dogs skates jsou brusle na sníh. Milujete inlajny a nemůžete se dočkat konce zimy? Jste milovníky adrenalinu a fascinují vás výkony jezdců Red Bull Crashed Ice? Anebo jen hledáte alternativu ke klasickým lyžím?
Pak si Sled Dogs určitě zamilujete. Tyto "sněžné brusle" vám dávají na sjezdovce neuvěřitelnou svobodu. Poradí si s ledovými plotnami i neupravenou rozježděnou sjezdovkou.

Žádné hůlky, žádné otravné tahání těžkých lyží od auta.

tab1
tab2

Sledge dogs vs. sled dogs - Jak se to čte?

Sled Dogs se čtou tak, jak je píšeme [sled dogs]. Někdo má tendenci číst [sleďž dogs], ovšem v tom případě by se musely psát Sledge dogs. Snad jsme vám nezamotali hlavu ještě více :-)

Sled i sledge znamená v anglickém překladu "sáně"

Čtěte více
Zobrazit:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info