Sled Dogs Liberec

V liberecké půjčovně Bedruna.cz si můžete sněžné brusle Sled Dogs za mrazivého počasí vyzkoušet přímo na místní mírné sjezdovce Obří sud Javorník.

Pokud jsou teploty nad nulou, nebo pokud míříte s partou do jiného areálu, využijte možnosti zapůjčení na více dní.

Pamatujte, že pokud se vám Sled Dogs zalíbí, proplatíme vám až 100% půjčovného formou slevy při nákupu v našem e-shopu. Pro více informací si vyžádejte informační letáček u obsluhy půjčovny.

V Liberci je za příznivého počasí možno absolvovat také kurz Sled Dogs s instruktorem Davidem (774 264 635‬). Pokud ho sněhové podmínky v Liberci neumožňují využijte nedalekou školu Sunski Harrachov, nebo si alespoň článek Jak jezdit na Sled Dogs.

 

Dětem lyžičky, sobě Sled Dogy

Ski areál Obří sud Javorník je pro svůj mírný svah přímo ideální pro začátečníky a malé děti. Pokud plánujete učit své potomky na lyžích, určitě oceníte možnost zapůjčení malých dětských lyžiček, i Sled Dogs pro sebe:

Nejbližší skiareály v okolí Liberce

Pokud jsou teploty v Liberci nad nulou, doporučujeme pro maximální zážitek z jízdy provětrat vypůjčené sněžné brusle Sled Dogs v některém výše položeném skiareálu. Zde je pár alternativ ke skiareálu Ještěd:

 • Jizerky
  • Bedřichov
  • Tanvaldský Špičák
  • Severák
  • Josefúv důl
 • Krkonoše
  • Harrachov (Škola Sled Dogs)
  • Benecko
  • Studenov

 

Doporučení: Pokud jdete Sled Dogs vyzkoušet poprvé, doražte na sjezdovku brzy ráno. Na upravené sjezdovce se vše naučíte mnohem snáze a rychleji. S přibývajícími zkušenostmi pro vás nebudou problémem ani odpolední muldy a prašan:

Další půjčovny 

 

 

  

 

Sled Dogs skates

16 položek

Sled Dogs skates jsou brusle na sníh. Milujete inlajny a nemůžete se dočkat konce zimy? Jste milovníky adrenalinu a fascinují vás výkony jezdců Red Bull Crashed Ice? Anebo jen hledáte alternativu ke klasickým lyžím?
Pak si Sled Dogs určitě zamilujete. Tyto "sněžné brusle" vám dávají na sjezdovce neuvěřitelnou svobodu. Poradí si s ledovými plotnami i neupravenou rozježděnou sjezdovkou.

Žádné hůlky, žádné otravné tahání těžkých lyží od auta.

tab1
tab2

Sledge dogs vs. sled dogs - Jak se to čte?

Sled Dogs se čtou tak, jak je píšeme [sled dogs]. Někdo má tendenci číst [sleďž dogs], ovšem v tom případě by se musely psát Sledge dogs. Snad jsme vám nezamotali hlavu ještě více :-)

Sled i sledge znamená v anglickém překladu "sáně"

Čtěte více
Zobrazit:

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info