GIBBON Ground Screw

Product rating: Not rated yet. Be first!

Your rating:

Availability: Sklad

Zemní vrut Gibbon Ground Screw je skvělým pomocníkem pro kotvení lajny bez fixních bodů, jako jsou stromy nebo sloupy. Slackline tak můžete natáhnout kdekoliv, třeba i na své naprosto rovné zahradě. Šroub prostě zašroubujete do země, a tak vytvoříte kotvení pro svou lajnu. Geniálně jednoduché řešení! Read more

Producer: Gibbon

55 € incl. VAT

Have you found a better price?

Napněte si lajnu, kdekoliv si budete přát.

Zemní šroub Gibbon Ground Screw je geniálně jednoduchým a šetrným řešením pro ukotvení slackline i v místech, kde nejsou kotvící body, jako jsou stromy nebo sloupy. Slackline tak můžete natáhnout i na místech s úplně rovnou plochou. 

Lakovaný ocelový zemní šroub o délce 70 cm prostě jen zašroubujte do země. Tím vytvoříte kotvící bod pro vaši slackline. Celá akce je velmi rychlá a podle vlastností zeminy trvá cca 2 minuty.

Pak už můžete natahovat lajnu. Slackline popruh snadno zaháknete za oko na jedné straně a na druhé straně upevníte ráčnu.

V kombinaci s konstrukcí A-Frame nebo Slackframe (popřípadě jinou) pak můžete lajnu jednoduše nastavit do požadované výšky od země. 

Vyzkoušet můžete také kompletní set pro napnutí lajny bez okolních kotvících bodů Independence Kit.

Balení obsahuje:

1 × zemní šroub Ground Screw z lakované ocele

Specifikace: gibbon-ground-screw

New comment

Captcha

i

* (Required)

New product question

Captcha

i

* (Required)

Alternative products

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login