GIBBON Independence Kit Classic

Dostupnost: Poslední kousek

Nevzdávejte se slackline ani na místech, kde nejsou stromy nebo jiné kotvící body. Kompletní set pro slackline bez použití stromů vám nabízí řešení. Rychle se rozkládá a skládá a umožní vám napnout popruh do 3 výškových úrovní. Oceníte ho všude tam, kde není lajnu jak ukotvit. Čtěte více

Výrobce: Gibbon

7499 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Objevte výhody kompletního setu pro slackline bez stromů GIBBON Independence Kit Classic a nezvdávejte se slackline ani na místech, kde za normálních okolností není lajnu jak ukotvit. Pokud poblíž zrovna nejsou žádné stromy, nenechte se odradit.

Independence Kit vám daruje slacklinovou nezávislost. Snadno se rozkládá i skládá a umožní vám napnout popruh do požadované výšky. Vybrat si můžete ze 3 výškových úrovní. Konstrukce je odolná povětrnostním vlivům a také velmi stabilní. Slackline si tak odteď můžete užít téměř kdekoliv.

Sadu Independence Kit Classic určitě využijete na zahradě nebo kdekoliv jinde, kde chcete trénovat balanc a koordinaci pohybů, nebo prostě jen zdokonalovat své triky na lajně. Set najde své využití také ve školách, školkách či sportovních klubech. Sestavení nového setu zabere do 15 minut, to ale uděláte pouze jednou. Napnutí lajny po sestavení už hravě zvládnete za 2 minuty. Stačí postavit 2 stabilní konstrukce Slackframe a zavrtat 2 zemní šrouby do země, čímž vytvoříte kotvící body. Pak už si jen vyberete jednu ze 3 úrovní variabilního výškového nastavení, natáhnete popruh a zábava může začít. 

Součástí sady GIBBON Independence Kit Classic je i kompletní slackline sada Classic Line, kterou si můžete vzít s sebou třeba na cesty a natáhnout ji klasicky za stromy. V takovém případě doporučujeme použít také ochranu stromů Treepad.

Set obsahuje:

  • 15 m dlouhý kompletní slackline set Gibbon Classic Line
  • 2 × zemní šroub Ground Screw
  • 2 × Slakframe stabilní konstrukce s variabilní výškou pro napnutí slackline
  • Zkracovací popruh k ráčně
  • Návod k sestavení a použití

Specifikace:

Šířka popruhu: 5 cm / 2 inch (pro použití nízko nad zemí a pro bezpečné balancování)
Délka setu: 15 m
Barva: Žlutá
Napínání: Ráčna
Váha: 22,6 kg

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info