Gibbon Independence Kit Classic

Dostupnost: 3 dny

Kompletní sada pro slackline bez použití stromů Čtěte více

Výrobce: Gibbon

6999 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Složíte snadno a rychle a k napínání nepotřebujete žádné stromy ani jiné kotvící body. Tento set je ideální pro zahradu domu, školy, školky či sportovní kluby. Zkrátka všude tam, kde nelze slackline kotvit za stromy.

Independence Kit Classic sestavíte z několika dílů. Napnutí popruhu po sestavení zvládnete za 2 minuty. Sestavení nového setu zabere do 15 minut, to však děláte pouze jednou. Vaše zahrada se stane slackline hřištěm.

Set obsahuje:

15 m dlouhý kompletní slackline set Gibbon Classic Line
2x zemní šroub Ground Screw
2x Slakframe stabilní konstrukce s variabilní výškou pro napnutí slackline
Zkracovací popruh k ráčně
Návod k sestavení a použití
Gibbon Independence Kit Classic je jedinečné řešení pro místa, kde nejsou žádné stromy či sloupy a není popruh za co upevnit. Postavením 2 stabilních slackframe konstrukcí a zavrtáním dvou zemních šroubů do země vytvoříte kotvící body. Pomocí slackframe dostanete slackline popruh do požadované výšky. Na výběr jsou 3 úrovně pro variabilní výškové nastavení. Díky Independence Kitu můžete natáhnout slackline opravdu skoro všude. Zároveň v setu máte kompletní slackline sadu Classic Line, kterou si sebou můžete vzít na výlet či dovolenou a natáhnout standardně za stromy.

Vaše zahrada se stane zábavným parkem pro děti, které díky tréninku koordinace pohybů a dobré rovnováze budou mít zdravý základ pro jakýkoliv další sport či aktivitu, nebo se rovnou stanou profesionálními slacklinery.

Šířka popruhu 5 cm / 2 inch
Délka setu 15
Barva Žlutá
Napínání Ráčna
Váha 22.6

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info