Trampolíny

Ačkoliv skákací boty nabízejí více volnosti, klasické trampolíny mají na HOPsej.cz také své nezastupitelné místo.

V naší nabídce naleznete velice kvalitní trampolíny BERG. Výrobce nabízí trampolíny v průměrech od 270 do 430 centimetrů. Námi nabízené trampolíny můžete díky jejich kvalitnímu provedení skladovat i trvale rozložené na zahradě. K těmto účelům nabízíme také bohaté příslušenství k trampolínám.
Naše trampolíny jsou charakteristické robustní konstrukcí a vysokým odrazovým výkonem. V případě potřeby dodáme jakýkoliv náhradní díl.

Trampolíny pro děti i dospělé

Trampolíny jsou skvělým nástrojem k procvičení a zpevnění celého těla. Na dostatečně velkých trampolínách můžete trénovat i salta a vruty. I proto jsou trampolíny často používané jako doplněk při tréninku jiných sportů. Trampolína je skvělý tréninkový nástroj pro snowboardisty, skokany do vody i bockery.

Trampolína na zahradu

Chcete svým dětem udělat radost a přispět k jejich zdravému vývoji? Kupte jim na zahradu velkou trampolínu a vsadíme se, že se k nim brzy přidáte. Zahradní trampolína je také skvělým zdrojem zábavy na oslavy a setkání s přáteli.

Zakopané trampolíny do země

Hledáte trampolínu, která nebude rušit ráz zahrady? Trampolínu s extrémně tichým provozem? Pak pro vás máme zakopané trampolíny do země.

Trampolíny k bazénu

Trampolína je také výborný doplněk k bazénu. Po pořádnému odrazu můžete skákat do vody salta a triky, které byste se jinde neodvážili vyzkoušet. Díky galvanické úpravě nehrozí zrezivění konstrukce trampolíny.

Trampolíny Praha

Objednané trampolíny je možné vyzvednout osobně v Praze. Rádi Vám je samozřejmě zašleme až domů. Trampolíny Praha = HOPsej.cz

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info