Výměna velikosti Sled Dogs

Toužíte po sněžných bruslích Sled Dogs, ale bojíte se, že objednáte špatnou velikost? Bát se nemusíte. Velikost vám rádi vyměníme, a to klidně 6 měsíců od nákupu. 

Podmínky výměny:

  • Zboží musí být zakoupené na HOPsej.cz nebo HOPsaj.sk.
  • Nárok na výměnu velikosti máte do 6 měsíců od nákupu.
  • Zboží musí být nepoužité a nepoškozené! To znamená, že brusle můžete doma vyzkoušet, ale nesmí být použité a ježděné na svahu ani jinde. Při zkoušení dbejte na to, abyste s bruslemi nestáli na hrubém povrchu. I drobný kamínek na dlažbě dokáže do skluznice udělat pořádnou rýhu. Doporučujeme zkoušet na koberci. 

Jak postupovat v případě nesedící velikosti:

Odpovězte na jakýkoliv email, který Vám přišel v souvislosti s objednávkou (např. potvrzení objednávky). Budeme tak mít veškeré informace a výměna proběhne rychleji. Do emailu nám napište, o jakou velikost máte zájem
My vám následně pošleme podrobné instrukce, jak a kam zboží vrátit. Jakmile nám dorazí vrácené zboží, obratem vám odešleme vhodnější velikost.

Prosíme neveracejte nám zboží, aniž byste nás nejdříve kontaktovali. Výměnu tím neurychlíte, spíš naopak. Máme několik různých skladů a je třeba zboží poslat do toho správného. Děkujeme.

 

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info