Klokaní boty

Co nabízejí klokaní boty

Klokaní boty Kangoo Jumps (KJ) jsou bezpečná sportovní obuv s tlumeným nárazem, poskytující mnoho prospěchu komukoliv a kdykoliv. Klokaní boty nejsou určeny k vysokým skokům. Pokud hledáte adrenalin, jsou tu pro vás extrémní skákací boty.

Klokaní boty formují postavu, zlepšují fyzickou kondici a to vše zábavnnou a nezapomenutelnou formou. Nikdy nebyl sport a cvičení tak zábavné, bezpečné a jednoduché.

Klokaní boty tlumí náraz došlapu až o 80% a poskytují tak skvělou ochranu kotníkům, kolenům a kyčlím.

 

Klokaní boty - způsob jak běhat i po úrazu

Klokaní boty Kangoo Jumps umožňují opět běhat i lidem, kteří na tento pohyb museli kvůli zranění zcela zapomenout. Fixovaný kotník umožňuje běhat i lidem po úrazu šlach a lýtkového svalu.
V případě závažnějších zdravotních problémů je dobré se před koupí poradit s lékařem.

Vyzkoušejte si Kangoo boty

Pokud si chcete klokaní boty před koupí vyzkoušet, je tu pro vás půjčovna klokaních bot.

Kangoo Jumps pro fitcentra

Vlastníte fit centrum a rádi byste se odlišili od konkurence? Nabídněte svým zákazníkům aerobik na klokaních botách Kangoo Jumps. Kangoorobic je například v Maďarsku velice populární a těžko byste hledali fitcentrum, ve kterém ho nenabízí. Buďte v ČR mezi prvními.
Kangoo Jumps pro fit centra nabízíme za výhodné ceny.

Nosnost Klokaních bot Kangoo Jumps

Výrobce neudává maximální hmostnost, kterou klokaní boty unesou. Obecně však platí, že lidé s hmotností nad cca 95 Kg by měli sáhnout spíše po modelu PRO. Kangoo Jumps PRO jsou charakteristické robustnější konstrukcí, širší mušlí a již v základním balení u nich naleznete také kovové pružiny.

Fitness boots, klokaní boty, Kangoo Boots

Pro upřesnění ještě dodejme, že se klokaním botám značky Kangoo Jumps v ČR říká také fitness boots. Ať už se tedy setkáte s označením skákací fitness boty, Kangaroo boots, nebo dokonce kangaroo fitness boots, stále se jedná o naše originální boty Kangoo Jumps...

Časté překlepy: cangoo jumps, kangoo jump, kangoo run, kangaroo jumps

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info