Klokaní boty

Co nabízejí klokaní boty

Klokaní boty Kangoo Jumps (KJ) jsou bezpečná sportovní obuv s tlumeným nárazem, poskytující mnoho prospěchu komukoliv a kdykoliv. Klokaní boty nejsou určeny k vysokým skokům. Pokud hledáte adrenalin, jsou tu pro vás extrémní skákací boty.

Klokaní boty formují postavu, zlepšují fyzickou kondici a to vše zábavnnou a nezapomenutelnou formou. Nikdy nebyl sport a cvičení tak zábavné, bezpečné a jednoduché.

Klokaní boty tlumí náraz došlapu až o 80% a poskytují tak skvělou ochranu kotníkům, kolenům a kyčlím.

 

Klokaní boty - způsob jak běhat i po úrazu

Klokaní boty Kangoo Jumps umožňují opět běhat i lidem, kteří na tento pohyb museli kvůli zranění zcela zapomenout. Fixovaný kotník umožňuje běhat i lidem po úrazu šlach a lýtkového svalu.
V případě závažnějších zdravotních problémů je dobré se před koupí poradit s lékařem.

Vyzkoušejte si Kangoo boty

Pokud si chcete klokaní boty před koupí vyzkoušet, je tu pro vás půjčovna klokaních bot.

Kangoo Jumps pro fitcentra

Vlastníte fit centrum a rádi byste se odlišili od konkurence? Nabídněte svým zákazníkům aerobik na klokaních botách Kangoo Jumps. Kangoorobic je například v Maďarsku velice populární a těžko byste hledali fitcentrum, ve kterém ho nenabízí. Buďte v ČR mezi prvními.
Kangoo Jumps pro fit centra nabízíme za výhodné ceny.

Nosnost Klokaních bot Kangoo Jumps

Výrobce neudává maximální hmostnost, kterou klokaní boty unesou. Obecně však platí, že lidé s hmotností nad cca 95 Kg by měli sáhnout spíše po modelu PRO. Kangoo Jumps PRO jsou charakteristické robustnější konstrukcí, širší mušlí a již v základním balení u nich naleznete také kovové pružiny.

Fitness boots, klokaní boty, Kangoo Boots

Pro upřesnění ještě dodejme, že se klokaním botám značky Kangoo Jumps v ČR říká také fitness boots. Ať už se tedy setkáte s označením skákací fitness boty, Kangaroo boots, nebo dokonce kangaroo fitness boots, stále se jedná o naše originální boty Kangoo Jumps...

Časté překlepy: cangoo jumps, kangoo jump, kangoo run, kangaroo jumps

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info