Jednokolky

Jednokolka - nadčasová sportovní pomůcka

Jednokolky nejsou pouze záležitostí cirkusu a bláznivých akrobatů. Moderní jednokolky prožívají renesanci a těší čím dál větší oblibě mezi lidmi všech generací.

Zvolte si sami, zda chcete jednokolku (monokolo) na pouhé ježdění po rovině, do školy či do práce, nebo jestli máte rádi trochu víc arenalinu. Pro adrenalinové nadšence jsou tu jednokolky s označením MUNI, trial, nebo takzvaná jednokolka "žirafa" pro milovníky výšek.

Jednokolky QU-AX

V našem e-shopu prodáváme mimo jiné jednokolky QU-AX. Původem německá světoznámá značka QU-AX nabízí široký sortiment jednokolek. Vyberou si začátečníci i profesionální jezdci. Profi jednokolky QU-AX jsou známy svou vysokou odolností.

Jednokolky Azub

Český výrobce AUZB nabízí poctivě zpracované jednokolky pro rovinné ježdění. Vybrat si můžete z modelu pro děti, nebo 20 palcového kola pro dospělé. Pro náročnější jezdce je v nabídce hliníková jednokolka. Jednokolky AZUB si získaly svou kvalitou oblibu mezi mnoha jezdci.

Upozornění

Nezapomeňte pravidelně kontrolovat dotažení klik a pedálů svého monokola. Stržené závity, způsobené jejich nedotažením Azub ani QU-AX neuznává jako důvod k reklamaci.

Půjčovna jednokolek

Prodej jednokolek není tím jediným, co vám můžeme nabídnout. Jednokolku si můžete před nákupem také zapůjčit. Více informací naleznete na stránce Půjčovna jednokolek.

Jednokolky podrobněji

Pokud vás jednokolky zaujaly, ale před nákupem by vás zajímalo více teorie, přečtěte si článek JEDNOKOLKY na našem spřízněném webu. Dočtete se zde jak se naučit jezdit na jednokolce, jakou jednokolku si koupit a mnoho dalších zajímavých informací.

Jednokolky na splátky

Pokud jste dočasně bez hotovosti, ale rádi byste si zajezdili dokud je hezké počasí, využijte nabídky Jednokolky na splátky.

Monocykl, unicykl, jednokolo, monokolo

Jednokolka (nikoliv jedno kolka) má i další názvy, se kterými se můžete setkat. Poměrně často se jí říká také monokolo (monokolka), unicykl (z angl. unicycle), jednokolo. nebo monocykl.
Ať už sháníte jednokolky, monokolky, jednokola, nebo unicykly, jste tu správně :-) Na HOPsej.cz si jistě vyberete.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info