Hliníkové chůdy

Naše pracovní hliníkové chůdy z odlehčené slitiny duralu našly velké uplatnění ve světě řemesel i umění. Chůdy jsou nastavitelné na výšku od 45 do 100 cm. Prodáváme je ve dvou variantách. Nákup je možný také na splátky.

Hliníkové chůdy pro sádrokartonáře

Jelikož sádrokartonáři pracují většinou ve standardních výškách a nepotřebují být 1 metr nad zemí, máme pro ně lehčí verzi duralových chůd, nastavitelnou od 45 do 77 cm. Na hliníkových chůdách je pohyb mnohem přirozenější a rychlejší, než na štaflích. Zvyknout si na chůdy trvá pouze pár minut. Nechceme nic přivolávat, ale kdybyste se při případném pádu ze 45 cm zranili, není důvod se obávat obvinění z nedodržení bezpečnosti práce. GTX pracovní chůdy pro řemeslníky jsou opatřeny certifikátem bezpečnosti CE.

Odpočet DPH

Jsme plátci DPH. Tudíž nabízíme zákazníkům ze Slovenska, kteří jsou také plátci, prodej přímo za cenu bez DPH. Čeští zákazníci mohou nárok na vrácení DPH uplatnit na konci zúčtovacího období.

Hliníkové chůdy do průvodu

Pokud chcete teleskopické chůdy GTX do průvodu, doporučujeme Vám variantu, nastavitelnou v rozsahu od 60 do 100 cm. Metrová výška zajistí, že masky v průvodu rozhodně nikdo nepřehlédne. Výhodou našich hliníkových chůd oproti klasickým dřevěným je kromě skladnosti také stabilita. Pouze na tomto typu chůd může chůdař stát na místě bez nutnosti přešlapování.

Chůdy pro děti

Vzhledem k nízké hmotnosti jsou hliníkové chůdy vhodné také jako doplňkový program na různé firemní a sportovní události, nebo dětské tábory. Jako dětské chůdy je vhodnější spíše menší varianta chůd do 77 cm.

Půjčení hliníkových chůd

Pokud si chcete hliníkové teleskopické chůdy GTX vyzkoušet, je tu pro vás našepůjčovna. Pro odreagování od práce by vám neměla uniknout ani naše půjčovna skákacích bot

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info