Berg Ultim Champion Flatground se sítí Deluxe XL

Dostupnost: Sklad

Trampolína 410 x 250 cm, zcela zarovnaná se zemí, s nejlepšími pružinami, vyvýšenou sítí a praktickým obdélníkovým tvarem. Prostě sen každého parkouristy a gymnastky. Čtěte více

Průměr

49899 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Síť můžete a nemusíte namontovat:

Pokud nechcete kulatou trampolínu, ale něco trochu jiného, ​​můžete si koupit obdélníkovou trampolínu Ultim Champion FlatGround 410 Green. Tato trampolína má navíc silný (30 mm) a široký (410 mm) ochranný okraj, z voděodolného PVC. Obdélníkový tvar dělá trampolínu zajímavou.

Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je rovněž to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu.

Trampolíny FlatGround jsou plně zapuštěné do země.

Ochranná síť Deluxe je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné zacházení. V řadě Deluxe XL je síť o 40 cm vyšší.

Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled.

Zdvojené pružiny TwinSpring Gold:

Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, Grand Champion a Elite.

Kvalita: vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti.
Bezpečnost: speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuty. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže.
Komfort skákání: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání.

Rozměry trampolíny:

  • Průměr: 410 x 250 cm
  • Výška: 0 cm
  • Počet pružin: 104
  • Ochranný límec: šířka 41 cm, výška 3 cm
  • Nosnost: 120 kg, testováno na 600 kg
  • Rozměry ochranné sítě:
  • Průměr: 410 x 250 cm
  • Výška: 220 cm

Jak zakopat trampolínu Berg Flatground:

 

Konstrukce: Zakopaná
Tvar: Obdélníková
Kvalita: Champion **
Ochranná síť: Se sítí

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info