GIBBON Ground Screw

Dostupnost: Poslední kousek

Zemní šroub Gibbon Ground Screw je skvělým pomocníkem pro kotvení lajny bez fixních bodů jako stromy nebo sloupy. Slackline tak můžete natáhnout kdekoliv třeba i na své naprosto rovné zahradě. Šroub prostě zašroubujete do země, a tak vytvoříte kotvení pro svou lajnu. Geniálně jednoduché řešení! Čtěte více

Výrobce: Gibbon

999 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Napněte si lajnu, kdekoliv si budete přát. Zemní šroub Gibbon Ground Screw je geniálně jednoduchým a šetrným řešením pro ukotvení slackline i v místech, kde nejsou kotvící body jako stromy nebo sloupy. Slackline tak můžete natáhnout i na místech s úplně rovnou plochou. 

Lakovaný ocelový zemní šroub o délce 70 cm prostě jen zašroubujte do země. Tím vytvoříte kotvící bod pro vaši slackline. Celá akce je velmi rychlá a podle vlastností zeminy trvá cca 2 minuty. Pak už můžete natahovat lajnu. Slackline popruh snadno zaháknete za oko na jedné straně a na druhé straně upevníte ráčnu.

V kombinaci s konstrukcí A-Frame nebo Slackframe (popřípadě jiným postředkem) pak můžete lajnu jednoduše nastavit do požadované výšky od země. Vyzkoušet můžete také kompletní set pro napnutí lajny bez okolních kotvících bodů Independence Kit.

Balení obsahuje:

1 × zemní šroub Ground Screw z lakované ocele

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info