Ninebot Kickscooter F25E by Segway

Dostupnost: Sklad

Elektrická koloběžka Ninebot Segway ujede rychlostí 25 km/h 25 kilometrů a snadno vás po městě dopraví do práce bez rizika defektu, či nudného stání v kolonách... Čtěte více

11990 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Parametry elektrokoloběžky Ninebot Segway F25E

  • Hmotnost: 15.3 kg
  • Maximální rychlost: 25 km/h
  • Maximální dojezd: 25 km
  • Kapacita baterie: 7,65 Ah (275Wh)
  • Doporučený věk: 12+
  • Váha: 15,3 Kg
  • Nosnost: 100kg
  • Velikost kol: 10 palců

Elektrokoloběžka Ninebot Kickscooter F25E by Segway. Nová generace F-Series.
Ninebot by Segway KickScooter F25E přichází s kompletně přepracovaným designem, který je vysoce funkční a udává nový směr. Více než dvě dekády zkušeností v elektromobilitě se zúročuje v pečlivě vyváženém stroji pro každodenní použití.

Elektrokoloběžka SEgway Ninebot

Stabilní, pohodlná a kvalitně zpracovaná

Díky rychlému a pevnému skládacímu mechanismu lze ve dvou krocích F25E snadno uložit v autě, ve veřejné dopravě, nebo přenášet v jedné ruce. Elektrokoloběžka F25E má nový odolnější rám trojúhelníkové konstrukce, která zajišťuje vysokou pevnost a tuhost. Její nízké těžiště zajišťuje stabilní pocit z jízdy.

F25e

 

 

 

Ninebot F25E nabijete z nuly za pouhých 5 hodin. Pro dlouhou životnost baterie ale nedoporučujeme pravidelné vybíjení do nuly.

 

Kotoučové brzdy

 

 

 

 10" pneumatiky skvěle tlumí nerovnosti a ani městská dlažba z vás nevytřese duši...

Pevný rám

Vysokopevnostní duralový rám s odrazkami

Jezdit bezpečně znamená též být viděn. Elektrokoloběžka F25E je osazena předními, bočními a zadními certifikovanými odrazkami E-MARK a vestavěná neoslňující přední a zadní LED světla + brzdová světla navíc zajišťují bezpečnost jezdce při snížené viditelnosti. Navíc je F25E vybavena dvěma brzdami, přední - elektronickou EBS a zadní kotoučovou brzdou o velkém průměru 140mm, která zajišťuje krátkou brzdnou dráhu.

Motor v kole

140mm brzdný kotouč a elektronická brzda

Elektrokoloběžka Ninebot Kickscooter F25E by Segway dokáže zrychlit až na povolených 25 km/h. Díky vylepšené chytré baterii (275 Wh/ 7,65 Ah), která se plně nabije za 5 hodin je Ninebot by Segway KickScooter F25E šitá na míru každodenním jízdám. O vše se stará patentovaný Battery Management Systém (BMS), který je ještě ekologičtější - zajišťuje, aby nedocházelo k plýtvání energií, a zároveň pečlivě monitoruje výkon baterie, aby se zabránilo kritickým situacím, jako je přebíjení a vybíjení, přehřívání a zkratování.

Displej F30E

Přepracovaný přehledný displej

F25E má svůj vlastní elegantní design a snadno čitelný LED displej, který vám v reálném čase zobrazuje informace o rychlosti jízdy, režimu napájení a stavu baterie. Má připojení Bluetooth a aplikaci Segway-Ninebot, která zajišťuje aktuální informace o stavu elektrokoloběžky a umožňuje aktualizace firmwaru pro ty nejlepší jízdní zážitky.

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info