Jednokolka AZUB pro děti 16

Dostupnost: Tato velikost/barva je vyprodána

16 palcová jednokolka pro děti s ocelovým rámem pro vysokou odolnost. Až je oficiálně uváděná nosnost 60 Kg, tato dětská jednokolka značky AZUB unese i dospěláka (ověřeno v praxi). Vysoký jezdec pak působí vtipným dojmem. Čtěte více

Výrobce: Azub

2290 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

jakvybrat

Minimální délka nohy od země k rozkroku: 54 cm

Děti jsou nadšené

Marta, 04.02.2014 09:36:03

Dětskou jednokolku jsem koupila jako společný dárek pod stromeček a nejspíš budu muset koupit ještě jednu :-) Překvapilo mě jak rychle se na ní naučily. Byla to otázka pár hodin. Určitě doporučuju!

Re: Děti jsou nadšené

Agáta, 11.06.2020 19:08:18

Dobrý den, já jezdím na jednokoce už nějáký ten pátek , ale ještě nikdy jsem neviděla se naučit na jednokolce jezdit do pár hodin. Většinou je to otázka pár týdnů až měsíců. Mohla by jste prosím specifikovat co považujete za " se na ní naučily jezdit", jestli jakž takž dobrou jízdu anebo jízdu která je řízená a jezdec ví kam jede minimálně co dělá. Děkuji, Agáta.

Re: Re: Děti jsou nadšené

HOPsej, 11.06.2020 22:30:08

Tipuju že tím bylo myšleno ujetí pár metrů :-) Ale osobně jsem na cirkusovém příměšťáku naučil naprostého začátečníka jezdit za 2 dny a třetí den už jezdil na 150 cm vysoké jednokolce "žirafě" :-) Dětem to jde rychle. Tedy těm, co mají vůli :-)

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info