Hurricane

Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

Mocný vzduchový kanón Hurricane je tím nejlepším, co můžete získat. V rodině Air Cannon je takovým "velkým tátou". Hravě vystřelí až 4 trička najednou a dosáhne vzdálenosti až 122 m. Toto vzduchové dělo je perfektní i pro opravdu velké akce. Čtěte více

69520 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

"Velký táta" z rodiny Air Cannon si poradí i na obřích akcích se spoustou lidí. Vzduchové dělo Hurricane šíří reklamu rychlostí blesku. Dokáže vystřelit až 4 trička najednou a to na opravdu parádní vzdálenost až 122 m. Kanón tak snadno dostřelí na zadní sedačky prakticky jakkoliv velkého místa a na své si tak přijdou i zájemci v posledních řadách. 

Nabít ale můžete také konfety, sladkosti nebo plyšáky a užít si parádní zábavu s nevšedními zážitky. Vzduchový kanón Hurricane je tím nejlepším, co můžete využít i na mega akcích. 

Hlaveň je ze 100% oceli bez plastů, takže má opravdu výdrž. S takovou reklamou si vaši značku všichni snadno zapamatují.

Pokud je ale Air Cannon Hurricane už přes čáru vašeho rozpočtu, vyzkoušejte stejně skvělé jen o něco menší vzduchové dělo Twister, které vám i rádi zapůjčíme v naší půjčovně k seznámení. 

Specifikace:

 • Délka hlavně: 71 cm
 • Dostřel: až 122 m
 • Současně vystřelených triček: 4 ks

V balení najdete 1 vzduchový kanón a 1 lahev CO².

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

 • Breeze

  Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

  23530 Kč s DPH

 • Squall

  Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

  34680 Kč s DPH

 • Twister

  Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

  55590 Kč s DPH

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info