Podrážky Levitan Extreme

Product rating: 4.5/5 (10x)

Your rating:

Availability: Sklad

České, měkké, tiché, neklouzavé, s extrémní životností, na agresivní povrchy (asfalt, zámková dlažba), vyšší profil, širší talíř inzertů, kompatibilní se značkami A-jump, Poweriser (od roku 2013), Skyrunner, WORKER, Up-Wing, Powerstrider, FlyJumper a dalších značek ze stejných výrobních podniků. Read more

Producer: A-Jump

17 € incl. VAT

Have you found a better price?

Zboží je prodáváno po 1 kuse

LEVITAN EXTREME je tichá, měkoučká, neklouzající, profilově vyšší a nezapáchající botička, která nemá v současné době konkurenci, jak v uživatelském komfortu, tak ve výdrži na agresivním povrchu.

Testovaná životnost převýšila 100 hodin skákání na asfaltu a bězích po zámkové dlažbě. V terénu je prakticky nesmrtelná. Vibram by se od nás mohl učit :-)

Kompatibilní také s dětskými skákacími botami PowerStrider (stačí mírně vypilovat jednu dírku v pružině).

Šroubky se prodávají samostatně (M5x12-14 mm pro hliníkové kopýtko, nebo M5x20 na plastové). K šroubkům použijte také stejný počet pérových podložek. 

 

Bílý model je ideální do tělocvičny, ale venku má o 30% kratší životnost.

Naprosto tragický systém nasazování,...

Vlask, 19.10.2013 15:09.23

Naprosto tragický systém nasazování, se kterým jsem se dřel půl hodiny a stejně mi jeden roh na jedné gumě nesedí. Pokud netrávíte hodiny v posilovně, nebo na to nejste dva tak se na to rovnou vybodněte a objednejte jen o 100Kč drazší starý systém. Za tu nasranost při montáži to opravdu nestojí. Nebo si to nechte předem smontovat prodejcem, ať se s tím patle sám. 3 šrouby tam celkem jdou (ale musíte tlačit jak šílení). Ovšem ten poslední tam nesedí ani v jedné ose, je šejdrem a dostat tam ten poslední štroub na rovno je porod. V žádném případě tento systém nedoporučuju.

New comment

Captcha

i

* (Required)

Re: Naprosto tragický systém nasazování,...

Dan, 19.10.2013 15:28.35

Dobrý den, Levitany jdou hodně na těsno, ale zato hodně dobře drží a za tu výdrž to úsilí skutečně stojí. Za tím si stojíme :-) Jinak video nahoře není sestříhané. Výměna skutečně trvala 3 minuty. Chce to grif. Jeden zákazník měl podobnou reakci jako Vy, ale následně uznal že to má svůj význam a po roce nelituje :-)

New product question

Captcha

i

* (Required)

Alternative products

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login