snowscoot SnowBaaR Snaker Race

Product rating: 5/5 (2x)

Your rating:

Availability: do 2 dnů

Tato modelová řada je navržena jako kompletně nový koncept pro maximální zátěž v parcích a na sjezdovkách. Snaker RACE je lehčí, masivnější a pevnější, takže spolu v kombinaci s ostře laděným designem tvoří dokonalý celek. Read more

Producer: Snowbaar

1076 € incl. VAT

Have you found a better price?

 

Hluboký prašan polyká Snaker RACE díky své nízké váze s nebývalou lehkostí. Nová nižší geometrie rámu u tohoto modelu dokonce o 60 mm snížila mnohem více těžiště, což má za následek plynulé, přesné a jasné řízení.

Ručně tvarovaný masivní rám, postavený pro freeridové použití, poskytuje jezdci maximální pevnost a přesnost ovládání.

Spolu se svým modelovým bratrem (Beaster) je postaven na nejširší platformě a je doplněn o množství různých novinek, které přispívají k nekompromisním jízdním vlastnostem této modelové řady. Jednou z nich, je kónický tvar zadní stavby, takže rám přesně kopíruje vykrojení zadní lyže. Jezdec tak nemusí dlouze hledat to správné místo pro tlak nohou do rámu, a ať už si na rámu stoupne kamkoli vždy dostává maximálně přesnou odezvu a je tak okamžitě možné reagovat na nerovnosti povrchu.

Zesílený rám společně se střední výztuhou zaručují maximální pevnost proti nežádoucímu kroucení a tvoří tak jeden velký kompaktní celek. Výškově stavitelné piny (0-12 mm) umístěné na celé ploše pro stání, které drží jezdci boty pevně na svém místě i v hlubokém sněhu či námraze, zvyšují adhezi bot na maximální možnou mez.

Samotný pocit z jízdy se tak stává mnohem klidnější a jezdec tak má možnost stoprocentně se soustředit na jízdu.

 

 

Použití: Freeride / Sjezdovky

Materiál: Vysoce kvalitní tenkostěnná ocel průměr 28mm

Délka: 1640 mm

Hmotnost: 10,5 kg

Hlavové složení: Integrované 41.8x8x45x45°

Výška: 830 mm

Řidítka šířka / výška: 780 mm / 9,5´´

Podložky: 60 sHa

Gripy: Lock-on FORCE

Nosnost: 150 kg

Barva: Půlnoční černá matná,Oranžová s černou vidlicí

Lyže: Capové provedení s vysoce kvalitním dřevěným jádrem a dvojitou tvrdostí

New comment

Captcha

i

* (Required)

New product question

Captcha

i

* (Required)

Alternative products

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login