Trampolína InGround Champion s ochrannou sítí

Dostupnost: Cca 7 dní

Trampolína BERG InGround Champion s ochrannou sítí Čtěte více

Výrobce: Berg Toys

21890 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Trampolíny jsou neodolatelné. Jejich výhodou je rovněž to, že si na nich udržujete kondici, trénujete obratnost a rovnováhu.

Trampolíny InGround jsou zapuštěny do země.

Trampolína řady Champion. Šedá barva ochranného límce, galvanizované rámy vně i uvnitř , pružiny mají tvar dvojitého kuželu, pružné lože propouští vodu.

Ochranná síť Comfort je vyrobena z pozinkované oceli a je odolná vůči korozi. Zajišťuje jednoduché a bezpečné zacházení.

Pro optimální ochranu jsou všechny tyče opatřeny pěnovými návleky. Síť je optimálně silná a bezpečná, zároveň poskytuje dobrý výhled.

Pružiny TwinSpring Gold:

Pružiny TwinSpring Gold jsou použity u trampolín řady Champion, EazyFit, Grand Champion a Elite+.

Kvalita: vysoký počet silných pružin (o 30% pružin více ve srovnání se standardními trampolínami!) se díky novému postupu nasazuje při montáži mnohem snadněji (červené oko pružiny na červenou značku na rámu). Pružiny jsou navíc opatřeny velmi odolným zinkováním, které zajišťuje vynikající antikorozní vlastnosti.

Bezpečnost: speciální, dlouhé pružiny jsou velmi pevně a úzce vinuty. Tímto je zamezeno nepříjemnému a bolestivému skřípnutí prstu nebo kůže.

Komfort skákání: nový systém šikmého upevnění pružin vytváří velkou elastickou plochu, která poskytuje vynikající odrazové vlastnosti a zvyšuje celkový komfort skákání.

Rozměry trampolíny 330: Průměr: 330 cm, Výška: 20 cm, Ochranný límec: šířka 38 cm, výška 3 cm, Počet pružin: 96, Nosnost: 100 kg , testováno na 500 kg, Rozměry ochranné sítě: Průměr: 330 cm, Výška: 180 cm

Rozměry trampolíny 380: Průměr: 380 cm, Výška: 20 cm, Ochranný límec: šířka 38 cm, výška 3 cm, Počet pružin: 112, Nosnost: 110 kg , testováno na 550 kg, Rozměry ochranné sítě: Průměr: 380 cm, Výška: 180 cm

Rozměry trampolíny 430:, Průměr: 430 cm, Výška: 20 cm, Ochranný límec: šířka 38 cm, výška 3 cm, Počet pružin: 128, Nosnost: 120 kg , testováno na 600 kg, Rozměry ochranné sítě: Průměr: 430 cm, Výška: 180 cm

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info