Obdélníková zakopaná trampolína

Dostupnost: Sklad

Obdélníková trampolína EazyFit InGround od holandské firmy Berg dokonale vyplní volný prostor na Vaší zahradě :-) Čtěte více

16590 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Podlahová trampolína nabízí jedinečné a patentované řešení pro lidi, kteří chtějí trampolínu instalovat tak, aby byla co nejméně vidět. Elegantním a jednoduchým způsobem lze trampolínu zapustit třeba na vaší zahradě jen pár centimetrů nad okolním terénem.

Není třeba složitého vykopávání, dle ověřeného způsobu lze jednoduše podle návodu vyhotovit prostor pod trampolínou. Horní příčka stojí na nízkých nohách, které jsou pevně zakotveny k zemi. Velmi bezpečný ochranný okraj trampolíny o šířce 38cm a tloušťce 30mm.

Skákací plocha má zvláště odolné osminásobné prošití. Pružiny Goldspring umožňují skákat výše a bezpečněji. Galvanizace vnitřní a vnější strany rámu a pružin.

 

OCHRANNÁ SÍŤ:

Výhoda zakopaných trampolín tkví práve v tom, že k nim není potřeba dokupovat ochrannou síť. Pády nejsou nebezpečné a síť má význam pouze v případě, že je do 2 metrů od trampolíny nebezpečná tvrdá překážka.

Pokud přesto chcete zakopanou trmapolínu se sítí, stačí požadavek napsat do poznámky v objednávce.

Cena zakopané EazyFit s ochrannou sítí je 24.000,- Kč.

Rozměr: 330x220 cm
Barva: šedá
Počet pružin: 72
Výška trampolíny: 20 cm
Váha balení: 65 kg
Testováno na: 500 kg
Nosnost: 100 kg
Šíře ochranného límce: 38 cm
Výška ochranného límce: 3 cm

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info