Vázání Poweriser Velcro

Dostupnost: Vyprodáno - ZVOLTE JINOU VARIANTU

Vázání Poweriser Velcro je prostě bomba. Na noze ho skoro necítíte, drží pevně a ani po 2 letech nevydává nežádoucí zvuky, jako přezky. O nižší hmotnosti a bezproblémovosti mluvit ani nemusíme. Cena za komplet na 1 pár skákacích bot. Čtěte více

1500 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Velcro vázání Poweriser

  • Nohy jako v bavlnce - Tlak vázání Velcro je rozprostřen na větší ploše, čehož důsledkem je vyšší komfort. Navíc se již nemusíte bát škrábanců na botách.
  • Konec složitého nastavování - U starého vázání bylo potřeba zkrátit, případně prodloužit upínací pásek přešroubováním šroubu do bližší či vzdálenější díry. S vázáním Velcro můžete šroubováky i klíče nechat doma a užívat si skákání.
  • Již žádné rušivé zvuky - Snowboardové vázání po čase začalo vydávat při skákání nepříjemné zvuky, které nešlo odstranit. U nového vázání Velcro již nedochází při skákání k žádnému mechanickému pohybu kovových částí. Proto jediné, co uslyšíte, bude .......
  • Bezproblémová a rychlá funkčnost - Nazutí či vyzutí Velcra je otázkou několika vteřin. U snowboardového vázání je otázkou času, kdy se přezka opotřebuje a dotahování, či naopak povolování vázání se stane zdlouhavá záležitost.
  • 100% bezpečnost - Vázání Velcro využívá nejmodernější technologie suchého zipu, díky nimž nabízí vysokou časovou stálost. Navíc nohu nemusí držet pouze suchý zip, ale zejména podobný zámek, jaký je využit u horního vázání "Calf Cuff". Při skákání nehrozí jeho povolení ani přetržení.

Vázání je univerzální a lze namontovat na všechny značky skákacích bot. Před koupí můžete snámi konzultovat.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info