EQB Step 12 m

LIDOVKA

EQB Step 12 m

Dostupnost: Sklad

Náš nejlevnější slackline set STEP 12 M je navržený pro první kroky na lajně, ale i jednoduché triky. Díky nízké hmotnosti a kompaktnímu balení se vejde do každého batohu, je ideální na cesty nebo pro volné odpoledne v parku. A skvělý je také pro děti. Čtěte více

Výrobce: Equilibrium Slacklines

1090 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Přečtěte si článek Jak vybrat slackline ;-)

Netradiční šířka slackline 35 mm je vhodným kompromisem mezi klasickým jednopalcovým a dvoupalcovým popruhem a je výborným začátkem ve světě slackline. Set EQB Step 12 M je skvělý také pro první dětské kroky na lajně.

Trvanlivost a bezpečnost slackline setu EQB TRICK je zaručena díky originálně řešenému kotvení pomocí ocelových šeklů, proto nedochází k rychlému opotřebení popruhu jako u standardních slackline.

I při zábavě však myslete na prostředí, ve kterém žijete, a používejte při slackliningu ochranu kůry stromů TreePad. Životní prostředí vám poděkuje a vy navíc ušetříte, protože tak zvýšíte životnost popruhů.
Vhodné pro děti od 5 do 99 let.

Vyrobeno v ČR.

EQB Step schéma instalace

Nejlevnější slackline set obsahuje:

  • 10m popruh šířky 35mm s našitým okem
  • napínací ráčnu s 2 m kotvící smyčkou
  • 2 × ocelový šekl
  • Manuál

Specifikace:

Šířka: 35 mm
Hmotnost: 1570 g
Délka: 10 + 2 m
WLL: 5 kN

Recenze

, 04.02.2014 09:22:39

Tahle slackline mě dost potěšila. Malá, snadno přenosná, super cena. Jestli máte stromy do 10 metrů a neláká vás poskakování, budete nadšení

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info