Ninebot Kickscooter F40E by Segway

Dostupnost: Sklad

Tak tahle koloběžka s vysoce účinným motorem se spotřebou pouhých 350W vás odveze až 40 km daleko, a to i do 20% stoupání. Nosnost 120 kg je pak už jen potvrzením kvalitní poctivé konstrukce. Čtěte více

Výrobce: Segway

15890 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Parametry elektrokoloběžky F40E by Segway

  • Hmotnost: 17.1 kg
  • Maximální rychlost: 25 km/h
  • Maximální dojezd: 40 km
  • Kapacita baterie: 10,2 Ah (367Wh)
  • Doporučený věk: 12+
  • Váha: 17,1 kg
  • Nosnost: 120 kg

Elektrokoloběžka Ninebot Kickscooter F40E by Segway je nejvyšší z řady F-Series.

Ninebot by Segway KickScooter F40E je nejvyšším modelem zcela nové série F, která přináší spousty vylepšení. Vynikající robustní design významně zpříjemní dojíždění a zavede vás bezpečně k cíli. Díky vysokému dojezdu 40 km, silnému motoru a velkému stoupacímu úhlu 20% je F40E perfektním řešením pro jezdce, kteří zdolávají dlouhé vzdálenosti, jezdí drsnějšími terény a kopcovitými oblastmi.

ELektrická koloběžka Segway F40

Robustní a odolná konstrukce F40

Díky rychlému a pevnému skládacímu mechanismu lze ve dvou krocích F40E snadno uložit v autě, ve veřejné dopravě, nebo přenášet v jedné ruce. Elektrokoloběžka F40E má pevnější a odolnější rám trojúhelníkové konstrukce, která zajišťuje vysokou pevnost a nadstandardní nosnost 120 kg. Její nízké těžiště zajišťuje stabilní pocit z jízdy.

 

Ochrana proti defektu   10" bezdušové pneumatiky
Želé proti defektu   Bezdušové

Velké 10palcové bezdušové pneumatiky s dodatečnou vrstvou speciálního želé minimalizují riziko propíchnutí a zajistí komfortní pocit z jízdy i na kočičích hlavách.

Elektrokoloběžka pro ženy

Vysokopevnostní tuhý rám se zvýšenou nosností 120 kg

Jezdit bezpečně znamená též být viděn. F40E je osazena předními, bočními a zadními certifikovanými odrazkami E-MARK a vestavěná neoslňující přední a zadní LED světla + brzdová světla navíc zajišťují bezpečnost jezdce při snížené viditelnosti. Navíc je F30E vybavena dvěma brzdami, přední - elektronickou EBS a zadní kotoučovou brzdou o velkém průměru 140mm, která zajišťuje krátkou brzdnou dráhu.

140mm brzdný kotouč a EBS

 

350W (700W max) s vysokou účinností

Brzda   Motor

F40E dokáže zrychlit až na povolených 25 km/h. Díky vylepšené chytré baterii (367 Wh/10,2 Ah), která se plně nabije za 6,5 hodiny je Ninebot by Segway KickScooter F40E šitý na míru delším jízdám. Jeho výkonná baterie dále umožňuje snadno stoupat až do 20% sklonu při zátěži 100 kg! O vše se stará patentovaný Battery Management Systém (BMS), který je ještě ekologičtější - zajišťuje, aby nedocházelo k plýtvání energií, a zároveň pečlivě monitoruje výkon baterie, aby se zabránilo kritickým situacím, jako je přebíjení a vybíjení, přehřívání a zkratování.

Displej

Úžasně čitelný displej F40E

F40E má svůj vlastní elegantní design a snadno čitelný LED displej, který vám v reálném čase zobrazuje informace o rychlosti jízdy, režimu napájení a stavu baterie. Má připojení Bluetooth a aplikaci Segway-Ninebot, která zajišťuje aktuální informace o stavu elektrokoloběžky a umožňuje aktualizace firmwaru pro ty nejlepší jízdní zážitky.

romantika

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info