WING SIC RAPTOR 6.0

Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

Exkluzivní wing od firmy SIC MAUI v nejpoužívanější velikosti, který je lehký, odolný, stabilní a nabízí velice povedený design. Čtěte více

22999 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

POPIS WINGU SIC MAUI RAPTOR 6.0 2021

Nový SIC Raptor wing je produkt, který byl dlouhodobě testován teamovými jezdci jak na Maui, tak i v Evropě. Křídlo bylo vyvinuto ve spolupráci se sesterskou společností CORE kiteboarding, která je jedna z předních firem ve výrobě, technologii a designu Kite. Jsme velice rádi, že Vám jako výhradní dovozce pro ČR, můžeme představit tuto řadu performance křídel RAPTOR.

Náběžná hrana křídla využívá ultra tuhý, neroztažitelný ExoTex® Dacron, který obsahuje jedinečnou strukturu vlákna a emulze (ochranný povlak), díky kterému je wing možné nafouknout na větší tlak než ostatní wingy a tím výrazně zvýšit tuhost a odolnost.

Pevný Dacron zlepšuje proudění vzduchu okolo wingu, stabilitu a zabraňuje vyboulení na náběhové hraně. Očekávejte rychlé zatáčky, vynikající lift a bezproblémové stoupání proti větru.

Inovativní CORETEX® TRIPLE RIPSTOP materiál byl vyvinut firmou CORE kiteboarding a mají ho pouze wingy značky SIC, tento materiál je chráněn a posílen unikátním procesem nanášení. CORETEX® zavádí nejvyšší standard na trhu co se týče odolnosti proti protržení, UV protekce, prodloužení životnosti a celkové odolnosti. Zažijete jedinečný pocit ostrosti a ovládání, který přináší pouze SIC RAPTOR s materiálem CORETEX®.

Tvar křídla Low aspect ratio, poskytuje obrovský tah a díky kratšímu rozpětí křídel, minimalizuje šanci zachycení špičky křídla o vodu, hlavně při rozjezdu, nebo při jibe.

Raptor wing je speciálně navržený tak, aby si udržel tvar a aerodynamický profil i v podmínkách silného větru, při maximální rychlosti jízdy.

Tři hlavní madla na řídící vzpěře, jedno na náběhové straně a dvě vzpěry které se dají používat jako madla, zaručují pohodlné ovládání křídla a komfort jízdy.

RUSH-AIR:

Systém RUSH-AIR umožnuje wing nafouknout velice rychle na požadovaný tlak a zároveň umožňuje super rychlé vypuštění. Ventil má speciální membránu, díky které vám neunikne žádný vzduch při odpojování hadice. Víčko ventilu se snadno ovládá a je bezpečné. Při vypuštění jednoduše odšroubujte celý ventil, a wing se okamžitě vypustí. Dva ventily mají své výhody. Náběžná hrana a řídicí vzpěra (banán s madly) jsou nafouknuty dvěma nezávislými ventily. To vám umožní přizpůsobit wing podmínkám. Při slabším větru na menší tlak (6-7 psi). Když nafouknete wing na 8 psi, dosáhnete lepšího ovládání za silného větru a větší stabilitu wingu. Řídící vzpěra s madly by měla být vždy nafouknuta na 8 psi, aby se wing dostatečně napnul.

Součástí balení je také dvojčinná pumpa, díky které wing nafouknete během pár minut.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • In-flow panel design
  • ExoTex® Dacron pevná náběžná hrana a řídící vzpěra
  • CORETEX® TRIPLE RIPSTOP křídlo
  • Web madla na kontrolu wingu
  • Odtokové spíry na stabilizaci leashe
  • 2x RUSH-AIR ventily

SOUČÁSTÍ BALENÍ JE KOMPLETNÍ BALÍČEK:

  • Wing
  • Leash
  • Batoh
  • Opravná sada

 

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info