GIBBON Surfer Line

Dostupnost: Sklad

Pokud hledáte trickline bez kompromisů, sáhněte po Gibbon Surfer Line. Tato triklajna má ještě lepší vlastnosti než Jib Line. Je to set pro zkušené slacklinery, kteří chtějí provádět ještě extrémnější triky a skoky. Ideální triklajna na surfování. Unikátní extra dlouhý popruh s extrémně silnou ráčnou vyniká jedinečnými vlastnostmi. Nebojte se testovat své limity. Čtěte více

Výrobce: Gibbon

3099 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Přečtěte si článek Jak nakupovat slackline ;-)

Vyzkoušejte jedinečný set Gibbon Surfer Line pro ty nejnáročnější slacklinery. Naprosto unikátní triklajna s extra dlouhým popruhem 30 m (nejvíce ze všech Gibbon lajn) a k tomu větší extrémně silnou ráčnou přímo láká k trikování i surfování. Nadchne přitom i zkušené slacklinery. Pusťte se do ještě extrémnějších triků a skoků na lajně, která vyniká svými vlastnostmi. Set kombinuje velkou pružnost i dostatečnou pevnost pro opravdu unikátní zážitky ze slackliningu. Nebojte se posouvat své hranice s kvalitním vybavením.

Napnutí i povolení sady a její připravení k akci zvládnete během pouhých 5 minut.

Slackline set Gibbon Surfer Line kombinuje skvělou pružnost a bezpečnou pevnost, takže je vhodný pro freestyle, trikování, surfování a další slackline kreace.

Série GIBBON navíc přináší řadu vylepšení, ke kterým patří využití ještě kvalitnějšího materiálu, speciální úprava hran nebo nová designová madla na ráčny pro pohodlnější napínání. Slacklining tak získává novou, mnohem bezpečnější a šetrnější formu. Všechny lajny jsou navíc certifikovány TÜV.

I při zábavě však myslete na prostředí, ve kterém žijete, a používejte při slackliningu ochranu kůry stromů TreePad. Životní prostředí vám poděkuje a vy navíc ušetříte, protože tak zvýšíte životnost popruhů.

Sada obsahuje:

  • 27,5 m dlouhý popruh s našitým okem pro snadné upevnění
  • 2,5 m dlouhý popruh s okem přidělaný k ráčně
  • Velkou ráčnu s bezpečnostní pojistkou a pohodlným madlem
  • Návod k použití

Specifikace:

Dvoudílný set pro rychlou instalaci a demontáž
Šířka popruhu: 5 cm / 2 inch (pro dobré vlastnosti při trikování)
Délka setu: 30 m
Maximální nosnost: 3 t (30 kN)
Barva: Fialová
Napínání: Ráčna velká - 5T
Váha: 4,5 kg

MANUÁL

Délka: 30 m
Šířka: 5 cm
Využití: Freestyle

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info