SXT Board X2

Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

Terénní e-longboard s 2 x 1200 W vysokovýkonnými HUB motory. Čtěte více

41195 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Deska
Ultra-ohebná zakřivená deska nového SXT Allterain Offroad Board X2 se skládá z 8-vrstvého javoru s dalšími vrstvami ze skleněných vláken. Deska se dokonale přizpůsobí nohám a zaručuje vysoký komfort jízdy i na špatných silnicích nebo na dlouhých cestách. Celková délka desky je 101 cm.

Podvozek
Abychom zajistili vynikající jízdní vlastnosti, používáme na desce SXT X2 podvozek Double Kingpin jak vpředu, tak i vzadu. Otočíte se pouze na 2 metrech. Umožňuje vynikající carvingové možnosti při špičkovém výkonu i při vysokých rychlostech.

Kola
Díky vestavěným 6,5 palcovým gumovým pneumatikám Honeycomb již nejsou terénní trasy, svahy a nezpevněné cesty a stezky problémem. Díky velkým pneumatikám je spolehlivě zabráněno kontaktu mezi povrchem a deskou.

Technologie Honeycomb pneumatik má o něco méně tlumící vlastnosti než klasická pneumatika, ale výhody převažují nad nevýhodami - protože defekty v důsledku propíchnutí nebo přehřátí pryže jsou minulostí.


Motory
2 x 1 200 W HUB motory s vysokým výkonem a s vysokým točivým momentem. Proč používáme HUB motory, a ne řemenové pohony? Dle našeho názoru je SXT Board X2 používán hlavně v terénních oblastech a také za nejnepříznivějších podmínek. Nečistoty, písek, prach, kameny a voda bývají při jízdě vrženy přímo proti motorům. U řemenových motorů dochází k silnému opotřebení a dokonce k velkému riziku úplného selhání hnacího ústrojí. Vestavěné HUB motory jsou zcela uzavřeným systémem, do kterého nemohou proniknout cizí předměty nebo voda, takže jsou 100% bezúdržbové a extrémně trvanlivé. Kromě toho HUB motory pracují prakticky nehlučně, zatímco řemenový pohon je poměrně hlučný.


Dálkové ovládání
Dálkové ovládání je 2,4 GHZ bezdrátová řídicí jednotka R2 s integrovaným OLED displejem, který spolehlivě udržuje komunikaci mezi longboardem a ručním vysílačem. Dálkové ovládání kromě zrychlení a brzdění řídí také režim turbo, který je k dispozici po dobu 30 sekund. Ale pozor! Zde je k dispozici extrémní hnací síla + 20%.

Displej OLED poskytuje informace o aktuálním jízdním režimu, ať už v režimu Eco 19 km / h nebo v režimu Sport a Turbo do 35 km / h. Monitoruje se také stav nabití hlavní baterie longboardu a stav nabití baterie v ručním vysílači. Pokud je stav nabití desky nízký, dálkové ovládání na to upozorní prostřednictvím vibračního alarmu. Další zobrazené hodnoty jsou rychlost, ujeté km, dostupnost turbo režimu a tempomat.

Zdroj napájení
Lithiová baterie zabudovaná do desky SXT Board X2 se skládá ze systému 12S3P vybaveného články Sanyo. Kapacita vysokonapěťové baterie 50,4 V je 454 Wh. To je dost na celkový dojezd až 30 km.


Ochrana proti vodě a prachu
Deska SXT X2 je zcela vodotěsná a prachotěsná (IP55). Všechny jednotlivé součásti, jako je baterie a elektronické ovládání, jsou zapouzdřeny a utěsněny speciálními materiály, takže jejich použití není omezeno ani za těch nejnepříznivějších podmínek.

Elektronický vysokonapěťový systém
Díky použitému vysokonapěťovému systému 12S 50,4V (baterie, ESC a motory) klesá požadovaný proud ve všech nainstalovaných součástech, což vede k mnohem efektivnějšímu výnosu energie a výrazně sníženému zatížení všech součástí. Další výhodou nižšího proudu je nižší teplotní zatížení celého systému.
Nový systém 12S má tedy mimořádně velké výhody oproti systémům 10S, které se nejčastěji používají na trhu.

Specifikace:

Max. dojezd - 35 km
Max. speed - 35 km/h
Rychlosti 18 km/h, 35 km/h
Výkon - 2400 W
Typ motoru - HUB
Max. nosnost - 110 kg
Max. svah - 17°
Délka, šířka, výška - 110 x 32 x 15,5 cm
Hmotnost včetně baterie - 10,8 kg
Hmotnost baterie - 2,1 kg
Provozní napětí - 43,2 V
Kapacita baterie - 10,5 Ah, 454 Wh
Typ baterie - Lithium Ion
Snímatelená baterie pro účely nabíjení - ne
Nabíječka - 50,4 V 2.5A
Max. doba nabíjení - 5 h
Max. nabíjecích cylků - 600
Tempomat - ano
Ovládání - 2.4Ghz bezdrátový R2 dálkový ovladač s OLED display
Materiál desky - 8-vrstvý javor s laminátem
Typ kuličkového ložiska - 1614
Typ podvozku - Double Kingpin truck
Typ brzdy - Elektromagnetická
Tvrdost kol - 70A 
Kola - Honeycomb (vyměnitelné)
Obsah balení - Board x2, dálkový ovladač, přední světlo, sada nářadí, nabíječka, kabel adaptéru, USB nabíjecí kabel
Osvětlení - ano
Rekuperace - ano

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

  • SXT Board GT

    Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

    27473 Kč s DPH

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info