SXT Board GT

Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

Elektrický longboard s 2 x 350 W výkonnými HUB-motory. Rychlost až 42 km / h. Čtěte více

Výrobce: SXT

27473 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Deska
Deska SXT Board GT je díky své konstrukci z 8-vrstvého tvrdého javoru velmi flexibilní. Pro další zvýšení jízdního komfortu je také konkávní, takže se optimálně přizpůsobuje nohám. Celková délka paluby je 94 cm, celková hmotnost 7 kg.

Kola
Ohnisko SXT Board GT ve spojení s 96mm koly je pouze 110 mm. Spolu s deskou o šířce 275 mm umožňuje velmi stabilní a bezpečnou jízdu. Když je dosaženo limitu opotřebení, lze všechna 4 kola snadno vyměnit, čímž se náklady na výměnu kol udržují na absolutním minimu. Lze namontovat kola o průměru 83 mm a 96 mm. Zadní kola mají z vnitřní strany ocelové jádro, aby se během jízdy zabránilo vibracím. Tvrdost kola je 80A SHRAA.

Motory
Oba HUB-motory SXT Board GT dodávají každý 350 W. Ve spojení s režimem Turbo zrychlují e-longboard až na 42 km / h. Režim Turbo je k dispozici až 30 sekund a lze jej znovu použít po 30 sekundové fázi chlazení.

Proč používáme HUB motory, a ne řemenové pohony? Protože nečistoty, písek, prach, kameny a voda při jízdě znečišťují motor, a proto používáme plně zapouzdřené pohony HUB motorů, abychom zabránili vniknutí cizích těles nebo například vody. Tím by totiž mohlo dojít ke zhoršení výkonu motoru nebo dokonce jeho úplné selhání a vysoké náklady na opravu. Další výhodou je to, že HUB motory pracují prakticky nehlučně, zatímco  u řemenových pohonů se prakticky nedá vyhnout relativně vysokým hladinám hluku.

Dálkové ovládání
Dálkové ovládání je 2,4 GHZ bezdrátová řídicí jednotka R2 s integrovaným OLED displejem, který spolehlivě udržuje komunikaci mezi longboardem a ručním vysílačem. Dálkové ovládání kromě zrychlení a brzdění také řídí režim Turbo, který je k dispozici po dobu 30 sekund. Ale pozor! Zde je k dispozici extrémní akcelerační síla + 20%.
Displej OLED poskytuje informace o aktuálním jízdním režimu, ať už v režimu Eco 19 km / h, Sport do 38 km / h nebo Turbo do 42 km / h. Monitoruje se také stav nabití hlavní baterie longboardu a stav nabití baterie v ručním vysílači. Pokud je stav nabití desky nízký, dálkové ovládání na to upozorní prostřednictvím vibračního alarmu. Další zobrazené hodnoty jsou rychlost, ujeté km, dostupnost režimu Turbo a režim tempomatu.


Zdroj napájení
Uvnitř desky SXT Board GT je instalována vysoce výkonná lithiová baterie. Díky sofistikovanému BMS (Battery Management Systems) je i s plně nabitou baterií možné plné brzdění bez poškození baterie. Každý jednotlivý lithium-iontový článek Samsung 30Q je bezpečně chráněn před vznikajícími vibracemi a otřesy a umožňuje tak konstantní proud až 30 A s celkovou kapacitou 6,0 Ah / 216 Wh při max. napětí 42V. Energie, která se rekuperuje při brzdění, je přiváděna zpět do baterie, pokud již není plně nabitá.


Ochrana proti vodě a prachu
SXT Board GT je zcela vodotěsný a prachotěsný (IP55). Všechny jednotlivé součásti, jako je baterie a elektronické ovládání, jsou zapouzdřeny a utěsněny speciálními materiály, takže jejich použití není omezeno ani za těch nejnepříznivějších podmínek.


Elektronický vysokonapěťový systém
Díky novému dyzajnu umožňuje upravená řídicí elektronika desky GT extrémně konstantní zrychlení a také velmi plynulé brždění. 

Specifikace
Max. dojezd - 24 km
Max. speed - 42 km/h
Rychlosti 19 km/h, 38 km/h, 42 km/h
Výkon - 700 W
Typ motoru - HUB
Max. nosnost - 110 kg
Max. svah - 15°
Délka, šířka, výška - 94 x 23 x 14 cm
Hmotnost včetně baterie - 7 kg
Hmotnost baterie - 1 kg
Provozní napětí - 36 V
Kapacita baterie - 6 Ah, 216 Wh
Typ baterie - Lithium Ion
Snímatelená baterie pro účely nabíjení - ne 
Nabíječka - 42V 2.5A
Max. doba nabíjení - 2,5 h
Max. nabíjecích cylků - 600
Tempomat - ano
Ovládání - 2.4Ghz bezdrátový R2 dálkový ovladač s OLED display
Materiál desky - 8-vrstvý javor
Typ kuličkového ložiska - 608z
Typ podvozku - vpředu: Caliber™Ⅱ50-DEGREE vzadu: 7 inch MD
Typ brzdy - Elektromagnetická 
Tvrdost kol - 80A SHRAA
Kola - 96 mm (vyměnitelné)
Obsah balení - Board GT, dálkový ovladač, sada nářadí, nabíječka, kabel adaptéru, USB nabíjecí kabel
Rekuperace - ano

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

  • SXT Board X2

    Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

    41195 Kč s DPH

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info