Ninebot Kickscooter E45E by Segway

Dostupnost: Sklad

Koloběžka, splňující českou legislativu s rychlostí omezenou na 25 km/h a dojezdem úctyhodných 45 km nabízí díky speciálním 9" kolům nečekaně pohodlnou jízdu. I přes legislativně omezený výkon 300W nabízí až o třetinu vyšší kroutící moment, než předchůdci se stejnými parametry. Tudíž vyjede i kopec s 20% stoupáním. Čtěte více

13890 Kč s DPH

19900 Kč s DPH Sleva 6010 Kč

Našli jste lepší cenu?

Novinky E45E oproti předchůdcům

  • Oproti předchozí sérii nabízí Segway E45E vyšší kroutící moment, takže s vámi vyjede i prudší kopec
  • Navíc má lepší kola, která lépe tlumí nerovnost ia české chodníky z vás nevydrncají duši :-)

Elektrokoloběžka KickScooter E45E by Segway je postavena na velkých devítipalcových hi-tech pneumatikách, které si berou to nejlepší ze dvou světů. Místo vzduchu či pevné výplně obsahují speciální pěnu, která má vlastnosti vzduchem huštěné pneumatiky a odolnost té pevné. Výsledkem je komfortní svezení na velkých kolech bez defektu. Komfort je podtržen i dodatečným předním tlumičem.


Inovovaný ektromotor o nominálním výkonu 300W (700W ve špičce) s posíleným kroutícím momentem vystoupá až 2x prudší kopec, než tomu bylo u předchozí série. Maximální rychlost je kvůli zákonu nastavena na 25 km/h. Dojezd je 45 km. 

Vodotěsnost Ninebot Segway E45E

Tato elektrokoloběžka je odolná vůči stříkající vodě ve všech směrech. Není odolná vůči tomu, když s ní projedete hlubokou kaluž a potopíte baterii :-)

Kolobka E45E má vylepšené blatníky, které vás lépe ochrání proti stříkající vodě. Výkonný přední LED světlomet a zadní brzdové LED světlo jsou zárukou maximální bezpečnosti ve tmě. Dále je vybavena extrémně silnými odrazkami E-MARK po stranách.

Segway E45E má 3 brzdy

Elektrická koloběžka E45E má tři nezávislé brzdy pro co nejrychlejší zabrždění. Vedle rekuperační brzdy v motoru a zadní mechanické brzdy má ještě navíc magnetickou brzdu zabudovanou v zadním kole. Ta je spouštěna spolu s rekuperační brzdou páčkou na řídítkách.


Energie z brždění rekuperací zpětně dobíjí baterii a zvyšuje dojezd.

 

Mobilní aplikace ke koloběžce Segway

Ninebot KickScooter E45E můžete přes aplikaci v OS Apple a Android libovolně konfigurovat:

  • Aktuální rychlost
  • Dojezd
  • Stav baterie
  • Nastavení tempomatu
  • Nastavení míry rekuperace


Konstrukce vychází z koloběek, které můžete vidět u sdílených koloběžek Lime. Díky tomuto know-how se jedná o skuterčně odolnou koloběžku, která vám bude dlouho skvěle sloužit.

Barva: Černá
Rychlost (km/h): 25
Hmotnost: 16,4
Dojezd (km): 45
Výkon (W): 700

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info