KINGSONG KS-18L

Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

Inovativní model vyrobený z vysoce kvalitního materiálu, který je ideální pro milovníky procházek po ulicích města nebo v terénu. Čtěte více

42990 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Průměr kola: 18"
Maximální dojezd: 90 Km
Maximální rychlost: 50 Km/h
Motor: 2000 W
Baterie: 1036 Wh
Napětí: 84 V
Maximální výkon: 4000 W
Maximální stoupání: 35°
Bluetooth: Ano
Reproduktor: Ano
Přední světla: Ano
Zadní světl: Ano
Váha: 22 Kg
Barva: Černá

Elektrická jednokolka KingSong KS18L je inovativní model vyrobený z vysoce kvalitního materiálu, který je ideální pro milovníky procházek po ulicích města nebo v terénu. 2000 W motor vám umožní užít si procházku při maximální rychlosti až 50 km / h. Kingsong KS18L je vybaven výkonnou 1036 Wh baterií. Ve spojení s motorem o výkonu 2000 W ujede jednokolka na jedno nabití až 90 km. Plné nabití trvá 10 hodin.

Pohodlná diagonální rukojeť umožňuje nosit jednokolku v ruce. Teleskopické držadlo Vám umoží s jednokolkou jednoduše manipulovat bez nutnosti zvedání. Disponuje funkcí, která blokuje elektrický motor při zvedání jednokolky. V přední části elektrické jednokolky je zabudován jasný LED světlomet. S KingSong KS18L můžete bezpečně jezdit i ve tmě. Po stranách je LED podsvícení. které se da přizpůsobt dle svých požadavků. Podsvícení můžete ovládat pomocí aplikace smartphonu. Boční LED pásky také slouží jako indikátor nabíjení.

Jednokolka je vybavena skládacími protiskluzovými pedály. Pedály poskytují spolehlivé upevnění nohou jezdce a pohodlnou polohu při jízdě. Inženýři KingSong implementovali do KS18L schopnost nabíjet baterii dvěma nabíječkami. Tím se zkrátí doba nabíjení o polovinu.

Barva: Černá
Max. dojezd (Km): 90
Max. rychlost (Km/h): 50
Značka: Kingsong
Průměr kola: 18

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info