Přilba MET Corso

Dostupnost: Do týdne ;-)

Vyzkoušejte stylovou přilbu do města a dodejte své cyklistické výbavě elegantní vzhled. Komfortní a bezpečná cyklistická helma MET Corso s integrovanou blikačkou. dodá vaší jízdě šmrnc. Nejen alergiky pak jistě potěší i hypoalergenní vycpávky. Čtěte více

Výrobce: MET

1780 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Přilba s integrovanou blikačkou

Met Corso má v utahovacím kolečku integrovanou praktickou blikačku pro maximální bezpečnost. Vzadu i po stranách jsou navíc šedé reflexní pásky.

 

Ani v ulicích města nezapomínejte na bezpečnost a při jízdě vsaďte na kvalitu a komfort značky MET. Cyklistická přilba Corso využívá jednoduché upnutí pomocí Safe-T e-Mid. Na cestě vás bude dobře vidět díky vestavěnému LED světlu a obavy z nošení helmy nemusí mít ani alergici. Hypoalergenní vnitřní vycpávky se postarají o pohodlné nošení přilby. Konstrukce je odladěna pomocí In-Mouldingu, což zajišťuje optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

Safe-T e-Mid

Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě. Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Při projížďkách v noci je pro lepší viditelnost v zadní části helmy umístěno LED světlo, integrované do ovládacího disku.

Antialegrické vycpávky

Vnitřní vycpávky jsou nejdůležitějším faktorem určujícím pohodlí helmy. MET používá jedině hypoalergenní materiály s různou šířkou odpovídají umístění v helmě.

In-Mould Fusion

In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info