GIBBON Line Grip G4 AL

Dostupnost: Na dotaz (zkuste jinou variantu)

Jedinečný napínací systém Gibbon Line Grip je unikátním patentem pro napínání jednopalcových slackline. Napínací systém můžete po napnutí lajny odebrat. Speciální guma zajistí bezpečné napínání dlouhých lajn - longline. Zažijte revoluci v longline. Čtěte více

Výrobce: Gibbon

5199 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Jedinečný patent Gibbon Line Grip G4 AL byl vytvořen experty SlackPro a jako první umožňuje sundat napínací systém po natažení lajny. Je určený pro napínání jednopalcových lajn a hlavně longline i highline. Po natažení pak zůstává jen lajna a dvě kotvítka, žádné zbytečnosti. Vy si tak můžete vychutnat tu radost z chůze po lajně od kraje až ke kraji. 

Linegrip využívá speciální gumu, která popruh pevně sevře a díky tomu se lajna nezničí mezi upínacími destičkami. Za Linegrip se umístí napínací systém (kladkostroj nebo hupcuk) a pomocí patentovaného Linegripu se lajna napne. Po napnutí se popruh upevní do kotvítka (LineLock, slack banán, bandit, canon) a pak už můžete celý napínací systém včetně Linegripu sundat. Lajna potom zůstává upevněna jenom v kotvítkách.

Díky tomuto systému klidně napnete mnoho lajn najednou s využítím jediného napínacího systému.

Set obsahuje:

  • Gibbon LineGrip G4
  • Návod na použití

Specifikace:

Nosnost: 15 kN
Materiál: hliník
Šířka popruhu: 2,5 cm / 1 inch
Barva: červená a stříbrná

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info