GIBBON Line Grip G4 AL

Dostupnost: Sklad

Jedinečný napínací systém Gibbon Line Grip je unikátním patentem pro napínání jednopalcových slackline. Napínací systém můžete po napnutí lajny odebrat. Speciální guma zajistí bezpečné napínání dlouhých lajn - longline. Zažijte revoluci v longline. Čtěte více

Výrobce: Gibbon

5199 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Jedinečný patent Gibbon Line Grip G4 AL byl vytvořen experty SlackPro a jako první umožňuje sundat napínací systém po natažení lajny. Je určený pro napínání jednopalcových lajn a hlavně longline i highline. Po natažení pak zůstává jen lajna a dvě kotvítka, žádné zbytečnosti. Vy si tak můžete vychutnat tu radost z chůze po lajně od kraje až ke kraji. 

Linegrip využívá speciální gumu, která popruh pevně sevře a díky tomu se lajna nezničí mezi upínacími destičkami. Za Linegrip se umístí napínací systém (kladkostroj nebo hupcuk) a pomocí patentovaného Linegripu se lajna napne. Po napnutí se popruh upevní do kotvítka (LineLock, slack banán, bandit, canon) a pak už můžete celý napínací systém včetně Linegripu sundat. Lajna potom zůstává upevněna jenom v kotvítkách.

Díky tomuto systému klidně napnete mnoho lajn najednou s využítím jediného napínacího systému.

Set obsahuje:

  • Gibbon LineGrip G4
  • Návod na použití

Specifikace:

Nosnost: 15 kN
Materiál: hliník
Šířka popruhu: 2,5 cm / 1 inch
Barva: červená a stříbrná

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info