GIBBON Trick Tension Anchor

Dostupnost: Do týdne ;-)

Skvělý set Gibbon Trick Tension Anchor je ideálním pomocníkem pro napínání trickline. Vyzkoušejte napínání, které používají i slackline experti a nechte se zlákat maximálním výkonem nejen při pokročilém trickliningu. Čtěte více

Výrobce: Gibbon

1999 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Milujete trikování na lajně? Tak dopřejte své trickline také kotvení, které si zaslouží. Unikátní set Gibbon Trick Tension Anchor je kotvící systém, který používají i profesionální slacklineři. Kombinuje bezpečné ukotvení slackline s ochranou pro kotvení i pevný bod a exkluzivní XXL ráčna s výklopným madlem nabízí obrovskou energii. Třešničkou na dortu celého systému je pak snadno připojitelný provaz pro back up, který je také součástí slackline sady.

Vlastnosti profesionální trickline přináší i XXL ráčna pro napnutí lajny. Výklopné madlo lze rozložit pro další páku, čímž vznikne extra výkon potřebný při pokročilém trickliningu, kde je využíváno velkých tahů. Při slackliningu myslete ale také na prostředí, ve kterém žijete, a používejte ochranu kůry stromů XL Tree Wear. Ta je také součástí sady. Ochráníte tak nejen stromy, ale snížíte i opotřebení lajny.

Vyzkoušejte set ideální pro napínání trickline, který používají i slackline experti.

Set obsahuje:

  • XXL ráčna s rozložitelnou rukojetí pro větší páku
  • 3m span set - smyce kolem pevného bodu
  • Šekl
  • XL Tree wear - ochrana stromů
  • back up provaz

Specifikace:

Šířka popruhu: 5 cm / 2 inch
Barva: Černá
Napínání: Ráčna velká - 5T

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info