Ninebot by Segway Z10

Dostupnost: Sklad

Super výkonná jednokolka od firmy Segway! S maximální rychlostí až 45 km/h a dojezdem 90 km se jedná o nejrychlejší z produktů Segway. Z10 je vhodná nejen na dlouhé cesty po silnici, ale také terénu. JE TO TANK! Čtěte více

48890 Kč s DPH

52990 Kč s DPH Sleva 4100 Kč

Našli jste lepší cenu?

Komu je Ninebot Segway Z10 určen

Tohohle 26 kilového mazlíka rozhodně nedoporučujeme lidem, kteří plánují jednokolku častěji tahat do schodů. Skutečně se pronese. Pokud ale disponujete výtahem, nebo vám jde primárně o delší trasy, nabušený výkon a odolnost, budete z něj nadšeni.

Součástí balení je teleskopická rukojeť, kterou můžete a nemusíte k jednokolce přišroubovat. S ní je popocházení v supermarketu rázem pohodička.

Ninebot Z10 uveze díky nadprůměrnému výkonu 2000 wattů i robustnější chlapáky nad 100kg. Lehčí jezdci kolem 80 kg ani nepostřehnou že začali stoupat do prudkého kopce, ptorože Z10 ho prostě vyletí.

Každodenní dojíždění na Z10

Pokud každý den jezdíte delší trasu bez chodců, kde využijete úctyhodnou maximálku 45 km/h, jděte do tohohle modelu. Kilometry Ninebot prostě hltá a máte pocit že jedete na tanku. Jakmile ale vjedete do hustšího provozu, budete až překvapení jak snadno se Z10 ovládá.

Zábava v terénu

Široká pneumatika skvěle vyhladí nerovný terén a poradí si i s náročnějším terénem. Dříve narazíte na limity svých jezdeckých dovedností, než na limit tohohle Segwaye...

Odolnost Z10

Odolnost a robustnost je jednou z hlavních výhod Z 10 oproti konkurenčním jednokolkám.

Žádné naleštěné a křehké plasty. Žádné fency blikající LED pásky. Odolné plasty, které ještě můžete oblepit nezničitelným gumovým brněním. To je součástí balení a dává jednokolce ještě mastodontnější vzhled. Gumová ochrana zvyšuje odolnost a v místě kontaktu jednokolky s látkem navíc zvyšuje pohodlí jezdce.

Na defekt u Ninebot Z10 zapomeňte

No dobře. To je trochu nadnesené. Je to jen pneumatika, takže pokud vám někdo nastraží do cesty správně namířený hřebík, defekt se může stát. Ve srovnání s plášti standardních jednokolek je ale tahle nezdušová pneu prostě monstrózní a působí velice odolným dojmem.

Ovladatelnost Ninebot Segway Z10

Při rychlosti do 15 km/h se chová jako jednokolky s úzkým pláštěm. Je na svou robustnost až překvapivě obratný. Jakmile ale pokočíte 20km/h, začne se projevivat mocný gyro efekt a jednokolka je méně a méně ochotná se naklánět do stran.

Pokud přecházíte z měnší jednokolky, potrvá vám i 100 km, než si zvyknete na jiný styl jízdy. Pak si ale začnete užívat až motorkářského naklánění, kdy jednokolku musíte celou vahou tlačit v zatáčkách ke straně. Je to nepopsatelný pocit, který si ve spojení s rychlostí prostě zamilujete.

 

Ninebot by Segway Z10 je revoluční jednokolkou, stvořenou k nezapomenutelným zážitkům z jízdy jak v městské dopravě, tak v terénu. Díky pneumatice o tloušťce 4,1 palce se již nemusíte starat o malé silniční překážky, bahno, svahy a nerovnosti. Ve všem v klidu projedete.

Automatické opticko-indukční LED diody, zadní světla a difuzní světla na náboji kola vám zajistí viditelnost za všech podmínek. Ninebot by Segway Z10 je vybaven inteligentním systémem pro správu baterií, který brání baterii vůči přehřívání, přepětí a podpětí, čímž zaručuje, že baterie zůstane stále v dokonalém stavu. 

Rychlost Segway Z10

Milovníky vysokých rychlostí jistě nezklame. S maximální rychlostí 45 km/h se jedná o nejrychlejší Segway na trhu.

Dojezd Segway Z10

Se zdaleka nejdelším dojezdem (90 km) ze všech produktů Segway vás Ninebot by Segway Z10 vezme na zcela nezapomenutelný výlet.

Robustní kolo s terénním vzorkem

18-palcové silně strukturované kolo, vybavené pneumatikami o tloušťce 4,1 palce, poskytuje skvělý grip jak v městské dopravě, tak v terénu.

Specifikace Segway Z10

 • Maximální rychlost - 45 km/h
 • Maximální dojezd - 90 km
 • Hmotnost - 24 kg
 • Výkon - 1 800 W
 • Max. nosnost - 150 kg
 • Rozměry- 457 x 530 x 178 mm
 • Kapacita baterie- 995 Wh
 • Maximální doba nabíjení - 10.5 hodin
 • Maximální stoupání - 25°
 • Voděodolnost - Šasi IP54, Baterie IPx6
 • Rozměr pneumatik - 45.7 cm
 • Obsah balení: šasi, nabíječka, uživatelský manuál, nabíjecí kabel

 

Doporučujeme přikoupit také rukavice pro případ pádu a helmu.

Barva: Černá
Max. dojezd (Km): 90
Max. rychlost (Km/h): 45
Značka: Segway
Průměr kola: 18

super hračička !

Martin Kroua, 04.08.2019 21:07:05

Zhruba týden budete mít pochyby, jestli jste neudělali blbost. Ale potom , až to opravdu ovládnete, je to ještě lepší než jste doufali !!!!

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

 • Inmotion V11

  Dostupnost: Sklad

  66999 Kč s DPH

  67990 Kč s DPH Sleva 991 Kč

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info