Kolonožka STANDARD

Dostupnost: Poslední kousek

Hoverboardy značky Kolonožka v crazy farbách! Super hoverboard za super cenu! Čtěte více

5999 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Kolonožka Standard bluetooth je vylepšenou verziou klasickej Kolonožky Standard. Ide o jedinečné balančné vozítko pre začiatočníkov aj pokročilých.

Tento typ Kolonožky je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí majú radi moderné technológie, a láka je doslova ísť s dobou.

Užite si štýlovú jazdu

Elegantný a štýlový vzhľad, to je hlavná pýchou tejto Kolonožky. Preto rovnako tak táto Kolonožka bude pýchou svojho užívateľa. Kolonožkaapp je vhodným modelom pre tých, ktorí od svojej Kolonožky očakávajú štýlovú jazdu, ktorú prekonajú veľkú vzdialenosť za relatívne krátku dobu a pritom zaujmú svoje okolie nielen svojím umom, ale aj hravým dizajnom svojho dopravného prostriedku.

Jazdite, kam vás srdce tiahne

Vnútri Kolonožky Standard je skrytá lítiová batéria od Samsung s kapacitou 4400 mAh. Už po 2 hodinách je batéria plne dobitá a umožní jazdci uraziť s Kolonožkou vzdialenosť 15 až 20 km. Samozrejme s ohľadom na hmotnosť jazdca, štýl jazdy či náročnosť terénu.

Hlavne výkon

Kolonožka Standard je poháňaná dvoma vysoko výkonnými motormi o výkone 350 W. Vďaka tomu môžete ísť rýchlosťou až 16 km / hod.

Inteligentný balančný systém

Kolonožka Standard je vybavená inteligentným balančnom systémom. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči Kolonožce. Jazda je určovaná jednoduchým prenesením váhy jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho identifikuje gyroskopický systém požadovaný smer jazdy a umožní jazdu vpred, vzad či otáčanie na mieste.

Až k výškám

Kolonožka Standard si hravo poradí aj s menšími kopcami. Prekonáte s ňou bez problémov aj stúpanie až do uhla 25°.

Hlavne bezpečne

Důležitým bezpečnostním prvkem každé kolonožky jsou inteligentně umístěné protiskluzové nášlapy. Tyto gumové nášlapy usnadní jezdci nejen nastupování a sestupování, ale i samotnou jízdu.

Kolonožka řekne, co jí schází

Přímo v prostřední části konstrukce kolonožky jsou umístěny 2 světelné diody. Tyto dva indikátory hlídají aktuální stav baterie a gyroskopů. A vy tak můžete vždy okamžitě odhadnout aktuální situaci.

Snadno přenosné

Pokud si lámete hlavu, jak 12kilovou KolonožkuStandard přenést z místa na místo, máme pro vás pohodlné řešení. Ke každé Kolonožce dodáváme zdarma tašku na Kolonožku, vyrobenou z kvalitního PVC. Kolonožka je tak dobře chráněna proti vnějším vlivům a vy ji můžete vzít všude s sebou.

Zaposlouchejte se

Kolonožka Standard APP disponuje funkcí bluetooth. Tato funkce vám umožní přehrávat hudbu přímo z Kolonožky, a to díky vestavěnému reproduktoru, který je umístěn ve spodní části Kolonožky.

LEGISLATÍVA a Hoverboardy
Kolonožka smí být použita na komunikacích v ČR. Osobní vozítko Kolonožka není motorovým ani nemotorovým vozidlem a uživatel tohoto zařízení je ve smyslu $ 2 písm. j) zákona č,. 36112000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, považován za chodce.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE HOVERBOARDU KOLONOŽKA STANDARD

  • Rozmery: 58.4 x 18.6 x 17.8 cm
  • Doba nabíjania: 1.5h
  • Motor: 2x 350W / 36v
  • Maximálna rýchlosť: 16 km / h
  • Váha: 12 kg
  • Maximálny uhol stúpania: 25 °
  • Batéria: lítiová SAMSUNG
  • Dojazd: 20 km
  • Maximálna váha jazdca: 120 kg
  • Minimálna váha jazdca: cca 35 kg

 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info