Eljet Ultra Light

Dostupnost: Sklad

Lehká elektrická koloběžka s dojezdem až 25 km. Čtěte více

8499 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Počítáte čas strávený cestou do práce či do školy? S elektrickou koloběžkou Eljet Ultra light s ultra lehkou hmotností 8,9 kg již nemusíte. Jak je to možné? Snadno. A přoložíme Vám důkaz místo slibů.
Kolik času Vám trvá cesta na pracoviště nebo za studijními povinnostmi?

Zamyslete se. Možná Vás číslovka či časový údaj napadl okamžitě, možná o chvilku později. Výsledná hodnota nehraje roli. Co však již váhu má je skutečnost, že Váš čas si můžete několikanásobně zkrátit. Jak by se Vám líbilo mít více času na klidnou snídani, delší čas strávený v posteli nebo jiné ranní rituály? Věříme, že víc než dost.

Představme si, že cesta z domova na zastávku hromadné dopravy Vám zabere přibližně 20 minut. Dalších 20 minut půjdete ze zastávky do práce či školní budovy. Elektrická koloběžka Eljet Ultra light Vám umožní stejné vzdálenosti urazit v polovičním až třetinovém čase díky maximální rychlosti až 20 kilometrů v hodině. Při jedné cestě Vám tedy zvládne ušetřit cca 25 minut času. Při započtení zpáteční cesty Vám elektrokoloběžka Eljet nabídne luxus v podobě až jedné hodiny času navíc!

O spolehlivou přepravu se postará vzrůstem malý, leč výkonem velký 350W eletromotor. Užijte si plynulou "ultra light" jízdu bez nárazů. Bezpečností prvky elektrokolběžky ultralight jsou zapracovány i na protiskluzové stupátko, které zabrání nechtěným sestoupením z koloběžky během jízdy.

Pro ty z Vás, kteří si potrpí na přehlednosti a rádi mají situaci plně pod kontrolou, disponuje elektrická koloběžka Eljet LED displejem, který Vám monitoruje a zobrazuje stav baterie, aktuální rychlost a vzdálenost, kterou jste dosud stihli během jízdy zdolat.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE A PARAMETRY

maximální rychlost 20 km/h
maximální dojezd 20 - 25 km
max. úhel stoupání 35°
velikost kol 6,5 palců
maximální hmotnost jezdce 100 kg
barva černá
motor 36V, 350W
hmotnost: 8,9 kg
kapacita baterie: 4400mAh / 36V
články baterie: Samsung
napětí nabíječky: 110-240V
doba nabíjení: cca 2 hodiny

pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační

Barva: Modrá, Červená, Zelená
Rychlost (km/h): 20
Hmotnost: 8,9
Dojezd (km): 25
Výkon (W): 350

Nový komentář

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info