Eljet Alu Power

Dostupnost: Sklad

Elektrokoloběžka s nízkou hmotností a dojezdem 15 km. Čtěte více

7999 Kč s DPH

Našli jste lepší cenu?

Počítáte čas strávený cestou do práce či do školy? S elektrickou koloběžkou Eljet Alu Power s ultra lehkou hmotností 8,2 kg již nemusíte. Jak je to možné? Snadno. A přoložíme Vám důkaz místo slibů.
Kolik času Vám trvá cesta na pracoviště nebo za studijními povinnostmi?

Zamyslete se. Možná Vás číslovka či časový údaj napadl okamžitě, možná o chvilku později. Výsledná hodnota nehraje roli. Co však již váhu má je skutečnost, že Váš čas si můžete několikanásobně zkrátit. Jak by se Vám líbilo mít více času na klidnou snídani, delší čas strávený v posteli nebo jiné ranní rituály? Věříme, že víc než dost.

Vysoký výkon

Uvnitř elektrické koloběžky Eljet Alu power naleznete vysoce výkonnou baterii s kapacitou 6 600 mAh. Tato baterie od značky LG umožní na jedno nabití dojezd až 15 km. Mile vás překvapí také rychlost dobíjení, koloběžka je plně nabita již za 4 hodiny.

Pod kontrolou

Nespornou výhodou elektrokoloběžky Eljet Alu power je přehledný LED displej, na kterém můžete sledovat stav baterie, aktuální rychlost či ujetou vzdálenost. Díky tomu budete mít svou jízdu vždy pod kontrolou.

Prosvištěte životem

S koloběžkou Eljet Alu power se můžete prohánět rychlostí až 23 km / h, a to díky kvalitnímu elektromotoru s výkonem 250 W. Vybírat můžete ze 3 rychlostních stupňů. Překvapí vás také nízká hmotnost samotné koloběžky, váží pouhých 8,2 kg.

Buďte vidět

Na koloběžce Alu power vás na první pohled zaujmou LED diody předního světla důmyslně integrované na tyči řízení. Jednoduchým stiskem tlačítka světlo zapnete a voila, můžete vyrazit na cesty i během večerních hodin.

Pevně v rukou

Při výrobě koloběžky Alu Power byl dbán velký důraz na komfort a bezpečí. Speciální protiskluzová řídítka jsou koncipovány tak, aby vaše jízda byla pohodlná a měli jste ji vždy pod kontrolou.

Bezpečnost především

Bezpečnostním prvkům dominuje inteligentně koncipovaný brzdný systém. Ten je tvořen z brzdy elektronické (přední) a brzdy mechanické (zadní).

Snadno ovladatelný

Důležitou vlastností koloběžky Alu Power je její snadné ovládání. Přímo na řídítkách naleznete nejen přehledný display, ale také tlačítka ovládání a spínače plynu a brzdy. Díky tomuto jednoduchému uspořádání pro vás bude hračka nejen rozjezd, ale také samotná jízda.

Snadno a rychle

Největší výhodou koloběžky Alu power je její nízká hmotnost a neobvykle rychlé složení a rozložení. Než stačíte říct „koloběžka", máte AluPower složený a připravený pro jízdu.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE A PARAMETRY

maximální rychlost 23 km/h
maximální dojezd 15 km
max. úhel stoupání 20°
velikost kol 5,5 palců
minimální hmotnost jezdce 20 kg
maximální hmotnost jezdce 120 kg
barva bílá
motor 300W
hmotnost: 8,9 kg
kapacita baterie: 6600mAh LG
napětí nabíječky: 110-240V

pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info