Kontakt

HOPsej.cz

Zavadilova 27
Praha 6 - Dejvice
160 00
Otevírací doba
Zboží lze na uvedené adrese vyzvednout po předchozí domluvě 7 dní v týdnu.

 

Daniel Fajmon

 
Telefon: +420  728 179 490 E-mail: kontakt@hopsej.cz

Další kontakty: Reklamace | BazarTréninkyLiberec


Mapa-skákací boty Praha- Dejvice

Osobní odběr objednaného zboží

Kromě výše uvedené adresy eShou lze objednané zboží vyzvednout i v následujících městech: Brno | Plzeň | Olomouc | Hradec Králové | Bratislava | Č. Budějovice | Ostrava | České Budějovice |Zlín | Ústí nad Labem
Po vložení zboží do košíku stačí v pokladně zvolit preferované město vyzvednutí.



Výměna a reklamace zboží

Telefon: +420 728 179 490 e-mail: reklamace@HOPsej.cz

 

Bazar skákacích bot

  e-mail: Bazar@HOPsej.cz

 

Hlavní trenér

Petr Lochschmidt

Telefon: +420 728 664 404 e-mail: Petr@HOPsej.cz

 

Poweriser půjčovna Liberec

David Fajmon

Telefon: +420 774 264 635 e-mail: David@HOPsej.cz

 

Technická podpora

Pavel Nyč

Telefon: +420 725 793 350 e-mail: Pavel@HOPsej.cz



Provozovatel

Daniel Fajmon
Zavadilova 27
Praha 6
160 00

IČO: 76572722
DIČ: CZ8708098058

Provozovatel je plátcem DPH

Buďte první kdo se dozví o slevách a akčních nabídkách

Stačí být mezi našimi fanoušky na Facebooku...

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info