Filtr

Balanční náramky Forza

2 Položky

Náramky SBS FORZA BALANCE obsahují dva unikátní hologramy, které v kontaktu s elektromagnetiským polem člověka, upraví jeho frekvenci na prospěšný kmitočet 7,83 Hz. Speicální hologram dokáže harmonizovat naše pole. Tento jev se projeví okamžitě po nasazení balančního náramku a účinky jsou velice zřetelné. Okamžitě po nasazení náramku se zvýší vaše stabilita, ohebnost a díky správnému rozložení energie dojde k efektivnímu využívání celého pohybového aparátu.

Jak náramky SBS FORZA BALANCE fungují a jak jsou prospěšné?

Roku 1957 objevil W. O. Schuman frekvenční spektrum, které se nachází v oblasti mezi Zemí a ionosférou (Schumanova rezonance). Původní měření předpokládala že se jedná o kmitočet s neměnnou frekvenci 7,8 Hz. Nejnovější měření však ukazují, že frekvence narůstá.
Po celé generace je lidstvo svázáno se "srdečním tepem" naší planety a ten ovlivňuje celkovou harmonii našeho těla, také zdravý spánek, psychickou pohodu a fyzický výkon. Frekvence 7,8 Hz je totožná s tzv. Alfa frekvencí, ve které se nacházíme ve spánku, při meditaci či hlubokém uvolnění. Alfa frekvence je také velmi důležitým faktorem při samouzdravování a regeneraci našeho těla. Je tedy zcela jasné, že lidské zdraví je úzce spojeno z geofyzikálními parametry naší planety a zvyšující se Schumanova resonance podstatnou měrou negativně ovlivňuje kvalitu našich životů.

Čtěte více

Nejprodávanější

    Filtr
    Zobrazit:

    Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

    Přihlášení

    Tato stránka používá cookies. Vice info